Trwa ładowanie...
d4lubni

Księżna Kate płakała tuż przed ślubem. Znamy powód

Ślub księżnej Kate i księcia Williama był jednym z najważniejszych wydarzeń w rodzinie królewskiej. 9 lat po ceremonii dowiadujemy się, że panna młoda przeżyła ciężkie chwile niedługo przed uroczystością. Polały się łzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate zalała się łzami przed ślubem
Księżna Kate zalała się łzami przed ślubem (ONS.pl)
d4lubni

29 kwietnia 2011 Kate i William powiedzieli sobie sakramentalne "tak" przed milionami widzów na całym świecie. Ich ślub był bowiem wielkim wydarzeniem medialnym pokazywanym przez liczne telewizje.

Przed dziewiątą rocznicą ślubu Channel 5 wyemitował dokument "Secrets of the Royal Dressmakers", w którym pokazano przygotowania do wielkiego dnia Kate. Najpilniej strzeżoną tajemnicą w tamtym czasie była informacja o sukni ślubnej przyszłej księżnej. Kate miała nadzieję, że uda jej się ukryć nazwisko projektanta i projekt kreacji, by móc olśnić wszystkich przed kościołem.

Niestety media dotarły do ukrywanych informacji. "The Sunday Times" jako pierwszy ujawnił, że suknię zaprojektował Alexander McQueen. Okazuje się, że to spowodowało, że Kate przed ceremonią zalała się łzami.

"Myślę, że za kulisami to spowodowało łzy w Pałacu, ponieważ Kate zrobiła wszystko, co mogła, aby utrzymać suknię ślubną w tajemnicy" - powiedziała specjalistka od brytyjskiej monarchii, Katie Nicholl.

Na szczęście Kate i tak olśniła poddanych, a jej suknia do dziś jest uważana za jedną z najpiękniejszych w historii królewskich ślubów.

d4lubni

Podziel się opinią

Share
d4lubni
d4lubni