Trwa ładowanie...

Księżna Kate skończyła 38 lat. Opublikowano piękne zdjęcie

Księżna Kate obchodzi urodziny w cieniu sensacyjnej wiadomości o odłączeniu się Harry'ego i Meghan od rodziny królewskiej.

Księżna Kate skończyła 38 lat. Opublikowano piękne zdjęcieŹródło: Getty Images
d22xftv
d22xftv

Jak grom z jasnego nieba spadła w środę wieczorem na wszystkich wiadomość o decyzji brata księcia Williama. Ponoć ani królowa, ani żaden następca tronu nie był o tym uprzedzony. Niektórzy są przekonani, że data tego oświadczenia jest nieprzypadkowa i miała na celu przyćmienie święta Kate. Brzmi niepoważnie i dziecinnie, ale jak było naprawdę, wiedzą tylko sami zainteresowani.

Kate Middleton urodziła się 9 stycznia 1982 roku jako najstarsza z trójki rodzeństwa. Jej rodzice, Carole i Michael, dorobili się na sklepie z przebraniami dla dzieci. Obrót ich firmy to obecnie 30 milionów funtów rocznie. Księżna może pochwalić się trójką dzieci i nieskalaną opinią. Wiemy o niej tyle, na ile pozwala protokół. A jaka była w młodości? Rodzice Kate, którzy nie mieli szlacheckich korzeni, dbali, by ich córka obracała się wśród wyższych sfer. Posyłali ją do ekskluzywnych szkół z internatem.

Księcia Williama poznała na Uniwersytecie w St Andrews, gdzie studiowała historię sztuki. Początkowo Middleton i książę tylko się przyjaźnili. Z czasem ich relacja przerodziła się w miłość, ale Kate długo czekała na oświadczyny ukochanego. Pobrali się w 29 kwietnia 2011 roku.

d22xftv

Dziś księżna jest szczęśliwą mamą trójki pociech: George'a, Charlotte i Louisa. Z okazji jej urodzin oficjalny profil Kensington opublikował jej niewidziane dotąd zdjęcie. Niestety, pochodzi ze starej sesji, więc każdy kto liczył na nową rodzinną fotkę, musi obejść się smakiem.

d22xftv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22xftv