Trwa ładowanie...

Opowiedziała o spięciu z Kate. "Płakałam, później mnie przepraszała"

Meghan i Harry w szczerej rozmowie z Oprah Winfrey, weteranką amerykańskiej telewizji, opowiedzieli o odejściu z rodziny królewskiej. Żona księcia nie kryła żalu i z jej ust padały mocne słowa, m.in. o relacji, jaka ją łączyła z Kate Middleton.

Meghan Markle i księżna Kate spięły się przed ślubem w 2018 r.Meghan Markle i księżna Kate spięły się przed ślubem w 2018 r.Źródło: Getty Images
d3n9acm
d3n9acm

Na ten program czekali wszyscy, którym nieobojętne są sprawy brytyjskiej rodziny królewskiej. W dwugodzinnym wywiadzie księżnej Meghan i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey nie było tematów tabu. Trudne, ciężkie tematy pojawiły w pierwszych minutach dwugodzinnej rozmowy i tak zostało do końca.

W pewnym momencie Oprah zapytała o sytuację, gdy Meghan i Kate miały się poróżnić w sprawie sukienek dla dziewczynek, które miały sypać kwiaty na ślubie Markle i Harry'ego. Kolorowe gazety na całym świecie donosiły, że doszło do spięcia, co miało doprowadzić żonę Williama do łez.

- Czy była taka sytuacja, kiedy Kate płakała, albo mogła przez to płakać? – spytała gwiazda TV.

Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?

- Nie, nie. Stało się wręcz odwrotnie. I nie mówię tego, żeby kogoś lekceważyć, bo to był naprawdę trudny tydzień przed ślubem. Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła to na siebie i przeprosiła – wyznała Meghan Markle.

d3n9acm

- Później kupiła mi kwiaty i dodała liścik z przeprosinami. Zrobiła to, co i ja bym zrobiła, gdybym wiedziała, że kogoś skrzywdziłam – dodała żona Harry'ego.

Meghan była w szoku, że sprawa wyciekła do prasy i została odwrócona o 180 stopni. Bo to ona rozpłakała się przez Kate i miała zranione uczucia, a nie na odwrót. Markle podkreśliła, że nie doszło między nimi do żadnej konfrontacji, ale nie chce się wdawać w szczegóły. – To byłoby nie fair, bo Kate mnie przeprosiła – mówiła Meghan Markle.

d3n9acm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n9acm