Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Księżna Meghan idzie pod prąd. Krótki komentarz mówi wiele

Księżna Meghan oraz książę Harry są ostatnio na ustach wszystkich. Choć rodzina królewska kultywuje głęboko zakorzenione tradycje, Meghan niektóre z nich zmienia. Wbrew krytyce, z którą musi się praktycznie cały czas zmierzać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan jest często krytykowana
Księżna Meghan jest często krytykowana (East News, Fot: East News)
d1e4k1v

Od samego początku związek księcia Harry'ego z rozwiedzioną i to w dodatku starszą od niego aktorką był dla mediów wielkim szokiem. Mimo wszystko miłość zwyciężyła. Harry i Meghan są już rok po ślubie i kilka miesięcy temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

ZOBACZ TAKŻE: Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki" (KLIKA PUDELKA)

Księżna Meghan kroczy swoimi ścieżkami. Nie wyszła zaraz po porodzie do mediów. Tak jak robiła to księżna Diana czy Kate. Wszystko działo się w zamkniętych murach. O narodzinach Archiego media dowiedziały się kilka godzin później. A książę i księżna Sussex dopiero trzy dni po porodzie pokazali światu Archiego. W związku z tym to głównie Meghan musi mierzyć się z krytyką. I to całkiem sporą.

W minioną niedzielę Harry i Meghan pojawili się na europejskiej premierze filmu "Król Lew". Podczas tego wydarzenia książęca para spotkała się z gwiazdami światowego formatu. W tym między innymi z Pharrellem Williamsem, który był zaangażowany w ścieżkę dźwiękową filmu Disneya. Muzyk pochwalił "cudowny związek" Harry'ego i Meghan, który idzie z duchem czasu. Meghan odpowiedziała krótko: Dziękuję, nikt mi nie ułatwia.

Zdaje się, że Meghan musi wiele znosić przez restrykcyjne zasady panujące w rodzinie królewskiej oraz media i fanów, którzy oceniają jej każdy krok.

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v