Trwa ładowanie...

Księżna Meghan uszanowała zabawną rodzinną tradycję. Wręczy Harry'emu "wstydliwy" prezent przy królowej

Nie wszystkie tradycje rodziny królewskiej, które stopniowo poznaje księżna Meghan, wiążą się ze sztywną, dworską etykietą. Windsorowie szczególnie w świątecznym okresie pozwalają sobie na dużo więcej swobody i humoru.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Meghan uszanowała zabawną rodzinną tradycję. Wręczy Harry'emu "wstydliwy" prezent przy królowejŹródło: Getty Images
d279waq
d279waq

Wielkimi krokami zbliżają się święta, więc gorączkowe przygotowania idą pełną parą także na brytyjskim dworze. Cała rodzina na zaproszenie królowej tradycyjnie spędzi Boże Narodzenie w Norfolk. I z pewnością w tym roku będą wyjątkowo radosne. Zwłaszcza że wbrew wcześniejszym doniesieniom, pojawią się zarówno Harry i Meghan, jak i William i Kate z dziećmi (plotkowano, że tym razem para książęca spędzi święta z Middletonami).

Nie zabraknie więc z pewnością wspólnego kolędowania i obdarowywania się prezentami w dzień Bożego Narodzenia. Z obchodami świąt w rodzinie królewskiej wiąże się jednak dość ekscentryczna tradycja. Pierwsze upominki członkowie rodziny wręczają sobie już w Wigilię, tuż po uroczystej kolacji. Z tą różnicą, że te prezenty służą zazwyczaj rozśmieszeniu obdarowywanego, a przy okazji całej rodziny.

Warto też dodać, że rodzina królewska potrafi mieć naprawdę kąśliwe poczucie humoru. Do historii przeszły już najbardziej pamiętne prezenty. Jak przypominał "The Sun", jednym z najśmieszniejszych podarków dla królowej był czepek kąpielowy z napisem "life’s a bitch". Książę Harry z kolei przez laty padł ofiarą dowcipu swojego ojca. Książę Karol podarował mu zestaw "wyhoduj swoją dziewczynę".

d279waq

Nie inaczej będzie z pewnością w tym roku. W ekscentrycznej tradycji weźmie udział także świeżo upieczona księżna Sussex. Jak podaje brytyjska prasa, zabawnym, tajemniczym upominkiem ma zamiar obdarować męża. Meghan zapowiedziała podobno enigmatycznie, że będzie to "intymny i bardzo wstydliwy prezent". Możemy się tylko domyślać, że wpisze się w rodzinną tradycję doskonale!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d279waq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d279waq