Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte idzie do szkoły. Księżna Kate i książę William wydadzą majątek na jej edukację

Księżniczka Charlotte we wrześniu zacznie swój pierwszy rok szkolny. Będzie uczyć się w tej samej renomowanej placówce co jej starszy brat George. To z kolei oznacza, że przed księżną Kate i księciem Williamem spory wydatek. Nie każdego stać na taki luksus.

Księżniczka Charlotte idzie do szkoły. Księżna Kate i książę William wydadzą majątek na jej edukacjęŹródło: ONS.pl
d43hy3m

Księżniczka Charlotte skończyła w maju 4 lata. Księżna Kate i książę William uznali, że to najlepsza pora, by zadecydować o przyszłości swojej pociechy. Postanowili, że we wrześniu ich córka pomaszeruje do zerówki. Będzie uczęszczać do tej samej szkoły co jej starszy brat George, czyli prywatnej szkoły podstawowej Thomas's Battersea na południu Londynu. Placówka mieści się zaledwie kilka kilometrów od Pałacu Kensington.

Informację tę potwierdził Simon O'Malley, dyrektor szkoły.

- Z zachwytem przyjęliśmy informację, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, by księżniczka Charlotte dołączyła do swojego starszego brata, George'a w szkole Thomasa Battersea. Oczekujemy przyjęcia jej i wszystkich nowych uczniów do szkoły we wrześniu.

d43hy3m

Warto podkreślić, że na naukę tam mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi Anglicy. Już samo czesne za jeden semestr to koszt rzędu 6 tys. funtów, czyli ok. 30 tys. złotych.

Szkoła wyróżnia się też tym, że uczą się w niej dzieci różnego pochodzenia. Mała księżniczka będzie miała zatem kolegów i koleżanki z całego świata (na terenie placówki można usłyszeć aż 19 języków obcych). Pozostaje nam zatem czekać na oficjalne zdjęcia z pierwszego dnia szkoły.

ZOBACZ WIDEO: Księżna Kate i książę William nie mogą się rozwieść? "Etykieta królewska im na to nie pozwoli" (KLIKA PUDELKA)

d43hy3m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43hy3m