Trwa ładowanie...

Księżniczka Eugenia pokazała nowe zdjęcia synka!

Na szczęście Eugenia, mniej popularna od Williama czy Harry'ego, nie podchodzi do publikacji uroczych fotek z tak wielką ostrożnością!
Share
Księżniczka Eugenia wyszła za Jacka Brooksbanka w 2018 roku
Księżniczka Eugenia wyszła za Jacka Brooksbanka w 2018 roku
d2aiqb8

Księżniczka Eugenia jest drugą córką księcia Andrzeja i księżnej Yorku, jako wnuczka królowej Elżbiety zajmuje 10. miejsce w kolejce do tronu. Tak odległa pozycja pozwala jej żyć nieco na uboczu spraw monarchii, więc Eugenia funkcjonuje bardziej jak "normalny człowiek". O takim właśnie życiu marzyli Harry i Meghan. Jednak to, co Eugenii przyszło z łatwością, wydaje się poza zasięgiem Susseksów.

Syn Eugenii nie otrzymał tytułu księcia, ponieważ na mocy dekretu króla Jerzego V z 1917 roku ten otrzymują tylko wnuczki i wnukowie najstarszego syna królowej. Chociaż Eugenia, tak jak Harry i Meghan, nie jest pracującym członkiem rodziny, ma tytuł księżniczki, ponieważ jej ojciec jest synem królowej.

Swoje pierwsze dziecko Eugenia urodziła 9 lutego. Synek otrzymał imiona August Philip Hawke Brooksbank. Tatą chłopca jest Jack Brooksbank, z którym Eugenia wzięła ślub w 2018 roku.

d2aiqb8

Teraz z okazji swoich 31. urodzin Eugenia opublikowała dwa zdjęcia z mężem i synkiem. Są to zupełnie naturalne, niepozowane fotografie. Świeżo upieczona mama ma sobie sukienkę w wężowy wzór, a na głowie zdobną opaskę. Chłopczyk jest ubrany w biały sweterek z wyszytym na plecach imieniem i czapkę w gwiazdki.

Nowe ciąże w show-biznesie. Jest sporo gwiazd, które spodziewają się dziecka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aiqb8

Podziel się opinią

Share
d2aiqb8
d2aiqb8