Trwa ładowanie...
d2loe44

Kuba Wojewódzki ma prywatnego ochroniarza. Taka usługa kosztuje fortunę

Kuba Wojewódzki od zawsze budził kontrowersje i miał zapewne tyle samo fanów, co zagorzałych hejterów. Dotychczas Wojewódzki nie przejmował się zbytnio tymi drugimi, ale po filmie "Nic się nie stało" u jego boku zaczął się pojawiać "goryl".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki otrzymuje pogróżki po filmie Latkowskiego
Kuba Wojewódzki otrzymuje pogróżki po filmie Latkowskiego (ONS.pl)
d2loe44

Nie milkną echa po dokumencie Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Reżyser filmu o skandalu pedofilskim w sopockiej Zatoce Sztuki pokazał milionom widzów TVP twarze gwiazd, które bywały w tamtym klubie. Sugerując, że wiedziały, lub co gorsza uczestniczyły w przestępczym procederze. Jedną z oczernianych przez reżysera osób był Kuba Wojewódzki, który nie czuje się już bezpiecznie po wyjściu z domu.

Obejrzyj: Wielu wydało już wyrok. Borys Szyc dostaje pogróżki przez Latkowskiego

Internauci namawiali do bojkotu marek, które reklamuje gwiazdor, a firmy, z którymi współpracuje Kuba wydawały pospieszne oświadczenia, próbując odciąć się od sprawy. Pojawiły się również pogróżki kierowane w stronę dziennikarza.

d2loe44

Kilka dni temu "Super Express" doniósł, że Wojewódzki przyjechał do pracy w radiu "opancerzonym, kuloodpornym autem w obstawie mężczyzny, który nie odstępował go na krok".

Prywatny ochroniarz otworzył mu drzwi od auta i towarzyszył w drodze do budynku. Dziennik postanowił sprawdzić, ile kosztuje taka usługa i wychodzi na to, że tylko najbogatsi mogą sobie pozwolić na prywatnego ochroniarza. Ochrona VIP-ów w Warszawie, jaką zafundował sobie Wojewódzki, to w zależności od agencji koszt nawet 2 tys. zł za godzinę.

– Doświadczenie kosztuje. Wyczucie i czujne oczy również. Poza tym, żeby VIP był naprawdę bezpieczny, potrzebuje co najmniej dwóch osób do ochrony – opowiada dziennikowi emerytowany policjant z branży ochroniarskiej. - Stawki dla stałej ochrony negocjuje się indywidualnie. Ich wysokość zależy chociażby od tego, czy jeździ się samochodami VIP, czy swoimi.

2 tys. zł na godzinę to szybki sposób na zbicie majątku, jednak sam ochroniarz dostaje tylko część tej stawki.

d2loe44

Podziel się opinią

Share
d2loe44
d2loe44