Trwa ładowanie...
djwnkm5
News

Kuba Wojewódzki punktuje Kamila Durczoka i Małgorzatę Rozenek-Majdan. Doczeka się odpowiedzi?

Medialny powrót Kamila Durczoka jest szeroko komentowany. Byli współpracownicy dziennikarza przestali się wypowiadać, a nowi koledzy redakcyjni podobno nie są zadowoleni z pojawienia się dziennikarza w Polsacie. Okazji do komentarza nie odpuścił Kuba Wojewódzki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (TVN/x-news)
djwnkm5

W swojej rubryce w Tygodniku Polityka showman i dziennikarz postanowił w swój charakterystyczny sposób podsumować debiut Durczoka w Polsat News.

Kamil Durczok wrócił do telewizji i od razu sukces. Już pierwszym odcinkiem programu "Brutalna Prawda" dziennikarz poprawił wyniki kanału Polsat News. Oglądało go średnio 348 tysięcy 800 widzów. Zwrot akcji jak w "Szczękach". Rekin wrócił i został ratownikiem na plaży.

    newspix.pl
(newspix.pl, Fot: Michał Chwieduk)

Dziennikarz po półtora roku nieobecności w mediach powrócił pod koniec października z programem "Brutalna Prawda. Durczok ujawnia". Mimo że jeszcze kilka miesięcy temu niewiele osób spodziewało się, że były gwiazdor TVN po oskarżeniach o molestowanie i mobbing poprowadzi kiedykolwiek program w dużym kanale telewizyjnym. Październik należał do Durczoka, który prócz powrotu do świata ogólnopolskich mediów zadebiutował w roli właściciela serwisu internetowego poruszającego tematykę Śląska. Wywiad z nim możecie przeczytaćtutaj
Wojewódzki nie oszczędził również Małgorzaty Rozenek-Majdan, która od kilku tygodni jest w ostrym konflikcie z dziennikarzem oraz jego partnerką, Renatą Kaczoruk.

djwnkm5

Za nami premiera kolejnej książki Małgorzaty Rozenek. Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie "Azja Express". Nie mogę doczekać się książki Steviego Wondera "Jak nie przejeżdżać na czerwonym".

Małgorzata Rozenek na planie programu "Piekielny hotel" ONS.pl
Małgorzata Rozenek na planie programu "Piekielny hotel" (ONS.pl)
Renata Kaczoruk mwmedia
Renata Kaczoruk (mwmedia)

Przypomnijmy, że konflikt między Rozenek a Kaczoruk trwa od wspólnego udziału w programie "Azja Express", w którym uczestniczki nie przypadły sobie do gustu, obrzucając się licznymi oskarżeniami. Do całej sprawy postanowił włączyć się Wojewódzki, który udzielił ostrego wywiadu w Playboyu, atakując Rozenek w mocnych słowach.

djwnkm5

W odpowiedzi na oskarżenia dziennikarza Małgorzata Rozenek-Majdan złożyła pozew przeciwko Wojewódzkiemu, wnioskując o 100 tysięcy złotych. Perfekcyjna Pani Domu w wywiadzie dla Super Expressu powiedziała, że jest przekonana o wygranej, którą przekaże na szczytny cel.

Nie mam wątpliwości, że ten proces wygramy. Wnioskujemy o 100 tysięcy, które w całości przekażemy na cele charytatywne. Chodzi o to, by z tej dziecinady, prawdziwe dzieci odebrały coś fajnego i wartościowego

Jak myslicie, szykuje się medialny proces roku ?

djwnkm5

Podziel się opinią

Share
djwnkm5
djwnkm5