Trwa ładowanie...

Lekarz Deppa opowiedział, czym odurzał się aktor

Trwa proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Każdego dnia w amerykańskim sądzie ujawniane są nowe szczegóły ich toksycznej relacji. Wśród świadków znalazł się lekarz, który próbował pomóc Deppowi z uzależnieniem od narkotyków, leków i alkoholu.

Johnny Depp walczy w sądzie z Amber HeardJohnny Depp walczy w sądzie z Amber HeardŹródło: Twitter, fot: x
d4ldm28
d4ldm28

Takiego procesu show-biznes jeszcze nie widział. Johnny Depp sądzi się z Amber Heard za to, że jego była żona napisała felieton dla "Washington Post", w którym napisała, że była ofiarą przemocy domowej. Choć nazwisko Deppa w tekście nie padło, aktor uważa, że jego ex dopuściła się zniesławienia i żąda od niej 50 mln dol. zadośćuczynienia. Gwiazdy najwyraźniej nie mają już nic do stracenia. Podczas procesu, który ruszył w poniedziałek 11 kwietnia, padają wstrząsające oskarżenia, szczegółowe relacje z ich prywatnego życia. Oboje są też pogrążani przez ekspertów zeznających w sprawie.

W ciągu zaledwie pięciu dni padło, że matka Johnny'ego Deppa dopuszczała się przemocy domowej i potrafiła przedawkować leki i alkohol. Odczytano SMS-y Deppa do znajomego, w których gwiazdor pisał o tym, co chciałby zrobić ze zwłokami Amber Heard. Prawniczka Heard w mowie początkowej oskarżyła zaś gwiazdora o zgwałcenie żony podczas pijackiej awantury. W czwartek, 14 kwietnia, w sprawie zeznawał dr David Kipper, który ze szczegółami opowiedział o uzależnieniu Deppa od substancji psychoaktywnych.

Zobacz: Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Kipper został zatrudniony przez Deppa w 2014 r. i miał pomóc mu uwolnić się od opioidów. Aktor miał sprzeciwiać się detoksykacji, ale ostatecznie zaakceptował plan leczenia. Panowie od tamtej pory utrzymywali stały kontakt. Depp wysyłał swojemu lekarzowi SMS-y, w których opisywał krótko to, co działo się między nim a żoną. W jednym z przywołanych w trakcie przesłuchania SMS-ów Depp pisał, że Heard to "zjadliwe zło i mściwa c...pa". Skarżył się też, że Amber jest "zdesperowana sukcesów i sławy".

d4ldm28

Lekarz wyliczył, że Johnny Depp ma długą historię uzależnienia od alkoholu, opioidów, benzodiazepinów i kokainy. Kipper dodał też, że w pewnym momencie terapii Depp przyjmował zbyt dużą dawkę Xanaxu, czyli leku przeciwlękowego, uspokajającego, który ma właściwości uzależniające. Dr Kipper ma zeznawać także w piątek 15 kwietnia.

Cały proces potrwa w sumie sześć tygodni. Prawnicy zapowiedzieli, że zostaną zaprezentowane nagrania z kłótni małżonków, a także materiały wideo o pornograficznym charakterze. Co jeszcze może wyjść na jaw? Już teraz w sądzie padły słowa, które obciążają zarówno Deppa, jak i Heard. Jednym z mocniejszych uderzeń w stronę aktorki były zeznania jej byłej asystentki, Kate James. Kobieta twierdzi, że Heard przerażała własną siostrę i matkę. Miała zażywać grzyby halucynogenne, ecstasy i kokainę, a do tego nadużywała alkoholu. Używki miały wzmagać u niej agresję.

d4ldm28
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ldm28