Trwa ładowanie...

Lewandowscy świętują Walentynki. Piękne słowa Anny

W Walentynki media społecznościowe zalały miłosne zdjęcia. Anna Lewandowska postanowiła dołączyć do tej fali wyznań i opublikowała post na Instagramie.

Lewandowscy świętują Walentynki. Piękne słowa AnnyŹródło: East News, fot: East News
d2saqno
d2saqno

"Miłość – mówmy o niej" - zaczęła post na Instagramie. Później internauci mogli przeczytać kilka wzruszających zdań. Ale nie tylko o miłości do swojego męża.

ZOBACZ TAKŻE: Sukces Lewandowskiej boli Chodakowską? "Stoi na ramionach znanego męża"

"Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i życzliwością chcącą wspierać jego działania. Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i wspomnieniach" - czytamy na instagramowym profilu. Nietrudno domyślić się, że wiele radości w życiu daje jej córeczka Klara. Jak sama pisze, miłość do dziecka jest najsilniejsza ze wszystkich możliwych.

"Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. Miłości nie da się opisać w kilku zdaniach, ale warto o niej mówić i to tak często, jak tylko jest to możliwe. Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości" - apeluje do fanów.

d2saqno

Nie trzeba było czekać długo na reakcję internautów. Niektórzy po przeczytaniu słów nie wiedzieli, co napisać. Rzadko kto tak otwarcie pisze o uczuciach. "Pięknie, wprost oniemialam", ""Piękni", "Cudowni. Tworzycie wspaniałą, pełną miłości i troski rodzinkę. Miło na was patrzeć kochani, nic tylko brać z was przykład " - pisali wyraźnie wzruszeni fani. Nic dziwnego, bo to ważne słowa, które trafiają w samo sedno.

d2saqno
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2saqno