Trwa ładowanie...
d3qg3g6

Lewandowscy świętują Walentynki. Piękne słowa Anny

W Walentynki media społecznościowe zalały miłosne zdjęcia. Anna Lewandowska postanowiła dołączyć do tej fali wyznań i opublikowała post na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ania napisała kilka pięknych zdań o miłości
Ania napisała kilka pięknych zdań o miłości (East News, Fot: East News)
d3qg3g6

"Miłość – mówmy o niej" - zaczęła post na Instagramie. Później internauci mogli przeczytać kilka wzruszających zdań. Ale nie tylko o miłości do swojego męża.

ZOBACZ TAKŻE: Sukces Lewandowskiej boli Chodakowską? "Stoi na ramionach znanego męża"

"Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i życzliwością chcącą wspierać jego działania. Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i wspomnieniach" - czytamy na instagramowym profilu. Nietrudno domyślić się, że wiele radości w życiu daje jej córeczka Klara. Jak sama pisze, miłość do dziecka jest najsilniejsza ze wszystkich możliwych.

"Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. Miłości nie da się opisać w kilku zdaniach, ale warto o niej mówić i to tak często, jak tylko jest to możliwe. Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości" - apeluje do fanów.

d3qg3g6

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Robert Lewandowscy we wspólnym projekcie. Też będą walczyć z hejtem

Nie trzeba było czekać długo na reakcję internautów. Niektórzy po przeczytaniu słów nie wiedzieli, co napisać. Rzadko kto tak otwarcie pisze o uczuciach. "Pięknie, wprost oniemialam", ""Piękni", "Cudowni. Tworzycie wspaniałą, pełną miłości i troski rodzinkę. Miło na was patrzeć kochani, nic tylko brać z was przykład " - pisali wyraźnie wzruszeni fani. Nic dziwnego, bo to ważne słowa, które trafiają w samo sedno.

A wy jak świętujecie Walentynki?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3qg3g6

Podziel się opinią

Share
d3qg3g6
d3qg3g6