Trwa ładowanie...

Anna i Robert Lewandowscy we wspólnym projekcie. Też będą walczyć z hejtem

Anna i Robert mają nie lada niespodziankę dla swoich fanów. Od roku pracowali nad akcją, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Chodzi o hejt.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna i Robert Lewandowscy we wspólnym projekcie. Też będą walczyć z hejtemŹródło: East News, fot: East News
d7jx2ts
d7jx2ts

Temat hejtu dawno nie był w Polsce tak żywy jak teraz. Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku Doda postanowiła zorganizować koncert "Artyści przeciw nienawiści". Swoją akcję w walce z hejtem organizują także Anna i Robert Lewandowscy.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki kpi z Lewandowskiej: "Wiemy, że Robert nie zawsze trafia"

Anna i Robert Lewandowscy postanowili przeciwstawić się mowie nienawiści. Pomysł na zorganizowanie akcji przyszedł im do głowy już dawno, kiedy do ich bliskich przyjaciół docierały pogróżki.

d7jx2ts

- Ania i Robert do akcji, której celem jest edukacja, zaangażowali jako ambasadorów gwiazdy show-biznesu oraz grono ekspertów i pedagogów. Chcą pokazać ludziom, gdzie leży granica między krytyką a nienawiścią - zdradziła "Party" osoba związana z przedsięwzięciem.

Lewandowskim najbardziej zależy na edukacji młodzieży, dlatego w swoje działania włączyli też platformę Zwolnieni z Teorii. Uczniowie będą mogli zgłaszać tam projekty dotyczące walki z mową nienawiści. Co więcej, najlepsze propozycje zostaną nagrodzone na uroczystej gali. Jeśli wierzyć plotkom, pojawią się na niej Lewandowscy.

Akcję wsparli m.in. Agnieszka i Grzegorz Hyży, którzy zaangażowali się jednocześnie w organizację koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d7jx2ts
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7jx2ts