Trwa ładowanie...
d7hm62w

Anna i Robert Lewandowscy we wspólnym projekcie. Też będą walczyć z hejtem

Anna i Robert mają nie lada niespodziankę dla swoich fanów. Od roku pracowali nad akcją, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Chodzi o hejt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert Lewandowscy walczą z hejtem
Anna i Robert Lewandowscy walczą z hejtem (East News, Fot: East News)
d7hm62w

Temat hejtu dawno nie był w Polsce tak żywy jak teraz. Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku Doda postanowiła zorganizować koncert "Artyści przeciw nienawiści". Swoją akcję w walce z hejtem organizują także Anna i Robert Lewandowscy.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki kpi z Lewandowskiej: "Wiemy, że Robert nie zawsze trafia"

Anna i Robert Lewandowscy postanowili przeciwstawić się mowie nienawiści. Pomysł na zorganizowanie akcji przyszedł im do głowy już dawno, kiedy do ich bliskich przyjaciół docierały pogróżki.

d7hm62w

Jednak po występie na mundialu, gdy na polską reprezentację, ale także na Anię i Roberta, wylał się hejt, miarka się przebrała.

- Ania i Robert do akcji, której celem jest edukacja, zaangażowali jako ambasadorów gwiazdy show-biznesu oraz grono ekspertów i pedagogów. Chcą pokazać ludziom, gdzie leży granica między krytyką a nienawiścią - zdradziła "Party" osoba związana z przedsięwzięciem.

Lewandowskim najbardziej zależy na edukacji młodzieży, dlatego w swoje działania włączyli też platformę Zwolnieni z Teorii. Uczniowie będą mogli zgłaszać tam projekty dotyczące walki z mową nienawiści. Co więcej, najlepsze propozycje zostaną nagrodzone na uroczystej gali. Jeśli wierzyć plotkom, pojawią się na niej Lewandowscy.

Akcję wsparli m.in. Agnieszka i Grzegorz Hyży, którzy zaangażowali się jednocześnie w organizację koncertu "Artyści przeciw nienawiści".

d7hm62w

Podziel się opinią

Share

d7hm62w

d7hm62w