Trwa ładowanie...

"Love island. Wyspa miłości". Monika i bliźniacy spędzają święta w Kenii

Uczestnicy pierwszej polskiej edycji programu "Love island. Wyspa miłości", Monika Kozakiewicz oraz Piotr i Paweł Tyburscy, wyjechali na święta do Kenii. Budują tam domy dla najbardziej potrzebujących.

"Love island. Wyspa miłości". Monika i bliźniacy spędzają święta w KeniiŹródło: Facebook.com, fot: pudelek.pl
d3oj8gz
d3oj8gz

W tym roku troje uczestników programu "Love island. Wyspa miłości" nie spędza świąt w domu rodzinnym. Monika Kozakiewicz z ukochanym Pawłem Tyburskim oraz jego bratem bliźniakiem Piotrem postanowili wziąć udział w projekcie charytatywnym.

Pojechali w podróż do Kenii, by pomagać najbardziej potrzebującym. Paweł i Piotr budowali domy, a Monika zajmowała się dziećmi. Na instagramowym profilu uczestniczki programu pojawił się wzruszający post z życzeniami świątecznymi:

"Dlatego w te Święta życzę Wam zdrowia, dachu nad głową, życzę Wam miejsca do spania i żebyście zawsze mieli co włożyć do garnka. Cała reszta to ciężka praca, dlatego nie zazdrośćcie, nie knujcie, róbcie swoje — czas i tak upłynie" - napisała.

Monika zdradziła również, że przez pierwsze kilka dni uczestników po kolei trawiła gorączka. Dziewczyna zrozumiała jednak, że była to lekcja pokory.

d3oj8gz

Z kolei Paweł napisał przy podobnym zdjęciu, że w tym roku dostał od Boga bardzo dużo, jednak najważniejsza okazała się właśnie Monika.

Mężczyzna pokazał również, że stracił zęba.

d3oj8gz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oj8gz