Trwa ładowanie...
d3qlv0z

Monika i bliźniaki z "Love Island" charytatywnie. Polecieli do Afryki

Zarówno bliźniacy, jak i Monika z "Love Island" w trakcie trwania programu spotkali się z dość dużym hejtem. Oni zdają się tym jednak nie przejmować i robią swoje. Aktualnie znajdują się w Afryce, gdzie pomagają budować domy dla potrzebujących rodzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł i Monika wyjechali nieść pomoc.
Paweł i Monika wyjechali nieść pomoc. (Facebook.com, Fot: pudelek.pl)
d3qlv0z

Pomysł na wyjazd zrodził się w głowach bliźniaków Tyburskich już rok temu. Z realizacją czekali aż do teraz. Po drodze w ich życiu, dzięki programowi "Love Island", pojawiła się Monika, która poleciała do Afryki razem z nimi. Swoje poczynania relacjonują nie tylko na Instagramie, ale również na platformie Youtube, gdzie pojawił się już jeden film.

Paweł i Piotr dzielnie budowali dom, w którym już teraz może zamieszkać jakaś rodzina. Bliźniaki nie zajmowali się pozowaniem do zdjęć, lecz rzeczywiście ciężko pracowali: wnosili na górę potrzebne materiały, wyrównywali podłoże, stawiali konstrukcję. Z relacji wynika, że Monika nie była bezpośrednia zaangażowana w budowę, tj. nie wbijała gwoździ, lecz dotrzymywała towarzystwa tamtejszym dzieciom. Obyło się bez sytuacji w stylu Marcina Dubiela. Uczestniczka "Love Island" zachowywała się bardzo taktownie, a na jej twarzy wciąż gościł uśmiech.

Co myślicie o takiej formie niesienia pomocy?

d3qlv0z

Podziel się opinią

Share
d3qlv0z
d3qlv0z