Trwa ładowanie...

Monika i bliźniaki z "Love Island" charytatywnie. Polecieli do Afryki

Zarówno bliźniacy, jak i Monika z "Love Island" w trakcie trwania programu spotkali się z dość dużym hejtem. Oni zdają się tym jednak nie przejmować i robią swoje. Aktualnie znajdują się w Afryce, gdzie pomagają budować domy dla potrzebujących rodzin.

Monika i bliźniaki z "Love Island" charytatywnie. Polecieli do AfrykiŹródło: Facebook.com, fot: pudelek.pl
dktnd7n
dktnd7n

Pomysł na wyjazd zrodził się w głowach bliźniaków Tyburskich już rok temu. Z realizacją czekali aż do teraz. Po drodze w ich życiu, dzięki programowi "Love Island", pojawiła się Monika, która poleciała do Afryki razem z nimi. Swoje poczynania relacjonują nie tylko na Instagramie, ale również na platformie Youtube, gdzie pojawił się już jeden film.

Paweł i Piotr dzielnie budowali dom, w którym już teraz może zamieszkać jakaś rodzina. Bliźniaki nie zajmowali się pozowaniem do zdjęć, lecz rzeczywiście ciężko pracowali: wnosili na górę potrzebne materiały, wyrównywali podłoże, stawiali konstrukcję. Z relacji wynika, że Monika nie była bezpośrednia zaangażowana w budowę, tj. nie wbijała gwoździ, lecz dotrzymywała towarzystwa tamtejszym dzieciom. Obyło się bez sytuacji w stylu Marcina Dubiela. Uczestniczka "Love Island" zachowywała się bardzo taktownie, a na jej twarzy wciąż gościł uśmiech.

Co myślicie o takiej formie niesienia pomocy?

dktnd7n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dktnd7n