Trwa ładowanie...

Janoszek ma koronawirusa. Nie przeszkadza jej to korzystać z wakacji

Natalia Janoszek, gwiazda Bollywood i aktorka "365 dni" zdradziła, że zaraziła się koronawirusem. Wynik poznała po tym, jak zrobiła obowiązkowy test po przyjeździe do Egiptu. Opisała swoją sytuację.

Share
Natalia Janoszek ma koronawirusaNatalia Janoszek ma koronawirusaŹródło: Instagram
dveb338

W Polsce dobijamy prawie do miliona zarażonych koronawirusem od początku pandemii. Codziennie spływają informacje o nowych zakażonych, wśród których często są osoby znane. Nie brakuje gwiazd, które podzieliły się tym, jak one przeszły zarażenie. Wiele z nich przeszła COVID-19 szczęśliwie dla nich bezobjawowo. Okazuje się, że w takiej sytuacji jest Natalia Janoszek, Polka, która robi karierę w Bollywood, a w Polsce można było ją ostatnio oglądać w filmie "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej.

Janoszek przebywa w Egipcie, z którego nie może wyjechać. Opowiada, dlaczego.

Zobacz: Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

Janoszek w rozmowie z Plejadą przyznała, że po przylocie do Egiptu jak wszyscy turyści musiała przejść obowiązkowy test na koronawirusa. Po 24 godzinach okazało się, że wynik jest pozytywny. Gwiazdka trafiła na 10 dni kwarantanny.

dveb338

- Po tym czasie, ponieważ nie miałam żadnych objawów, po badaniach zostałam wypuszczona jako zdrowa i mogłam korzystać z wakacji - opisuje.

To nie znaczy, że koronawirus zostawił ją na dobre.

- Od czterech tygodni jestem "pozytywna". I chociaż przeszłam 10 dni izolacji i wedle prawa jestem zdrowym człowiekiem, to nie mogę wrócić do kraju. Wszystko dlatego, że, zgodnie z prawem, trzeba mieć wynik negatywny, aby podróżować. Trochę ironicznie, ale w Egipcie jestem zdrowa, poza Egiptem już nie - opowiada Janoszek.

Aktorka przyznała, że dostała pismo, które potwierdza, że jest zdrowa, choć wciąż ma pozytywny wynik.

dveb338

- Jednak nikt do samolotu cię nie wpuści (w teorii), jeśli nie jesteś negatywny. Zwłaszcza że COVID złapałam w Polsce (lub na lotnisku) i został wykryty na przylocie, więc też odnotowany. Tak więc w Egipcie jestem zdrowa i wolna, ale do domu wrócić nie mogę - mówi.

Janoszek cieszy się wakacjami i publikuje zdjęcia z wypoczynku nad morzem.

- W tym wszystkim najbardziej przerażające jest jednak fakt, że skoro ja, zupełnie bezobjawowa, nurkująca, pływająca na kitesurfingu, mam COVID, to ile osób ma, a nawet nie zdaje sobie sprawy? Oczywiście nie użalam się nad sobą, bo chyba każdy chciałby to przechodzić jak ja, ale myślę, że trzeba ludzi uświadamiać, iż każdy może to mieć, nawet jak nie ma objawów. Niestety, nie każdy, który się zarazi, może przejść to równie łagodnie - zaznacza Janoszek w rozmowie z Plejadą.

dveb338
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dveb338
dveb338