Trwa ładowanie...

Maciej Stuhr o zarobkach. "Z końcem marca przestałem zarabiać"

Maciej Stuhr w rozmowie z Wirtualną Polską mówił o trudnej sytuacji artystów w czasie pandemii koronawirusa. Nie wszystkim spodobały się jego słowa. Aktor postanowił odpowiedzieć na krytyczne komentarze.

Share
Maciej Stuhr o zarobkach. "Z końcem marca przestałem zarabiać"
Źródło: ONS.pl
d4al2iu

Maciej Stuhr, podobnie jak większość artystów, jest teraz bez pracy. Aktor spędza czas z rodziną i odpoczywa po intensywnych miesiącach. Na razie nie spływają do niego też oferty pracy, ponieważ teatry są zamknięte, plany zdjęciowe zostały wstrzymane.

Ostatnio aktor poruszył kwestię problemów finansowych wśród artystów.

- Przede wszystkim walczymy o nasze bezpieczeństwo. Naszych rodziców, naszych dzieci. Zastanawiamy się, za co zrobimy zakupy w następnym tygodniu. Ja osobiście zarobiłem ostatnią złotówkę dwa miesiące temu. Tym żyje Polska, tym żyją ludzie - mówił aktor w debacie Wirtualnej Polski.

ZOBACZ: Maciej Stuhr: Polacy martwią się o przyszłość. "Ostatnią złotówkę zarobiłem 2 miesiące temu"

Po wypowiedziach Stuhra spadła na niego fala krytyki. Niektórzy zarzucali mu, że zarabia na tyle dużo, że kryzys mu niestraszny, bo ma oszczędności. Podkreślali, że jest gwiazdą, więc ma przywileje i nie musi się martwić o jutro.

d4al2iu

W końcu Maciej Stuhr odniósł się do krytycznych komentarzy. Zamieścił na Facebooku post.

"Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za zainteresowanie moimi sprawami finansowymi, ale ponieważ doszło do pewnej nadinterpretacji moich słów, pozwólcie, że sprostuję. Jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który powinien narzekać na swój los i nie zamierzam tego nigdy robić. Mam się względnie dobrze i myślę że dam sobie radę jako duży chłopczyk" - zaczął wpis.

Przeczytaj: <a href="https://gwiazdy.wp.pl/prostest-wyborczy-maciej-stuhr-rozwaza-choc-moze-miec-problem-6505839634614401v">Protest wyborczy? Maciej Stuhr rozważa, choć może mieć problem</a>

W dalszej części Stuhr podkreślił, że został bez pracy i to jest fakt. W związku z tym przez dwa miesiące nie zarobił kompletnie nic.

"Nie zmienia to faktu, że jestem w tej grupie Polaków, którzy z początkiem marca przestali zarabiać, bo nie są na etatach, które by im zapewniały przetrwanie, i na sytuację tej grupy chciałem zwrócić uwagę w kilku wywiadach. Bo skoro aktorzy, którym wiodło się tak dobrze jak mnie zarobili przez dwa miesiące zero zeta i perspektywy są jakie są, to w jakiej sytuacji są moi koledzy, którym już przed kwarantanną żyło się ciężko? Tyle chciałem powiedzieć i tylko tyle. Dziękuję za uwagę i trzymajmy się ciepło!".

d4al2iu

Podziel się opinią

Share
d4al2iu
d4al2iu