Trwa ładowanie...

Magda Gessler o obostrzeniach nad morzem. Nie ma najlepszego zdania o wypoczywających

Magda Gessler opisała swoją niedawną wyprawę nad morze. To, co zobaczyła, ją rozczarowało. Wypoczywający nie stosują się do obostrzeń związanych z pandemią.

Magda Gessler o obostrzeniach nad morzem. Nie ma najlepszego zdania o wypoczywającychŹródło: ONS
d3s7p3c
d3s7p3c

Obostrzenia wprowadzone w związku z panującą pandemią koronawirusa dają się już we znaki. Polacy są zmęczeni stosowaniem się do zaleceń – przede wszystkim kłopotliwe bywa noszenie maseczek w wyznaczonych miejscach i zachowywanie dystansu społecznego.

Pandemia wciąż trwa, a w Polsce dopiero padł rekord zachorowań. Mimo wszystko rząd sukcesywnie odmraża kolejne gałęzie gospodarki i luzuje poszczególne obostrzenia. Nie oznacza to jednak, że wszyscy mogą sobie teraz pofolgować. Wręcz przeciwnie, władze nawołują, by mimo mniejszych restrykcji wciąż zachowywać dyscyplinę i ostrożność.

Zobacz wideo: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

Jak się okazuje, nie wszystkim przychodzi to z łatwością, o czym przekonała się ostatnio Magda Gessler. Restauratorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku.

d3s7p3c

"Apel wtorkowy!!!!!!!!!!!!! Obserwuję jak zmieniła się Polska w ostatnich tygodniach... jak świat stanął na głowie... gdzie jesteśmy teraz? A gdzie moglibyśmy być? Dostaliśmy mocny krok w tył i teraz powoli stawiamy pierwsze kroki… Widzę jednak że nawet obawa, która w nas żyła, przed zamknięciem nie jest w stanie nas postawić na baczność i zmotywować do przestrzegania norm. Niech wszystko się budzi, działa, ale poczucie obowiązku to nie kwestia mody, tylko stylu życia… Dystans, maseczki, wietrzenie wnętrz… Musimy się tego trzymać! Bo nigdy nie wyjedziemy z Polski ani nikt do nas nie przyjedzie. Kierują nami zrywy narodowe. Czy nie lepiej zapobiegać, niż leczyć? Ostatnio byłam nad morzem… szał, tłum, kolejki, niezachowywanie dystansu. Obserwowałam to z pokoju hotelowego z niedowierzaniem… Czy to rozsądne? Dystans i przestrzeganie higieny jest teraz gwarancją życia. Zróbmy co w naszej mocy, aby niedługo granice mogły się otworzyć i abyśmy wyfrunęli z naszych klatek w świat!!! I przyjęli innych w naszej pięknej Polsce!! ;))
))
To nie panika. To zdrowy rozsądek. Zdrowia", napisała, nawołując fanów o zachowanie rozwagi.

d3s7p3c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s7p3c