Trwa ładowanie...
d1ysb0h

Magda Gessler obawia się szczepionki na koronawirusa. "Nie wiadomo, co w niej będzie"

Magda Gessler w ostatnim wywiadzie przyznała, że ma obawy co do leku lub szczepionki na koronawirusa. Wszelkie doniesienia na ich temat traktuje z dystansem, bo za szczepieniami może kryć się "plan na ludzkość".

d1ysb0h
d1ysb0h

Magda Gessler od kilku tygodni izoluje się w domu. W tym czasie chętniej komentuje obecne wydarzenia i krytykuje Polaków nieprzestrzegających obowiązujących obostrzeń. W rozmowie z Plejadą wyznała, że dość sceptycznie podchodzi do kwestii leków i szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2.

Słynne restauratorka uważa, że nie wiadomo, czego się spodziewać po szczepionce, bo nie będzie znany jej skład. Twierdzi też, że to jest czyjś "plan na ludzkość". - Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość - powiedziała.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Oprócz tego Gessler dziwi się sytuacji finansowej w służbie zdrowia. Jej zdaniem zaskakujące jest, że będą pieniądze na szczepionkę, a nie ma ich na maseczki dla lekarzy itp.

d1ysb0h

- Ta szczepionka daje wszystkim ludziom dużo do myślenia, daje też dużo agresji. Ludzie poczuli się kontrolowani i przerażeni, co w tej szczepionce będzie - dodała.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1ysb0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysb0h