Trwa ładowanie...
dyzytn8

Magda Gessler pochwaliła się prestiżowym, kulinarnym odznaczeniem

Znana restauratorka od lat uczy Polaków, jak właściwie prowadzić lokale gastronomiczne. O tym, że jej wiedza jest oparta nie tylko na doświadczeniu, świadczą nagrody kulinarne. Magda Gessler znowu znalazła się w prestiżowym gronie laureatów Michelin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler uzyskała kulinarną nagrodę.
Magda Gessler uzyskała kulinarną nagrodę. (ONS)
dyzytn8

Magda Gessler od blisko 30 lat prowadzi warszawską restaurację U Fukiera. Przez lata jej biznes się rozrósł, a córka Lara poszła w ślady mamy i zarządza własną cukiernią.

Od kiedy restauratorka stała się prowadzącą "Kuchennych rewolucji" wielu próbowało podważyć jej autorytet w sztuce kulinarnej. I choć ceny w jej lokalach potrafią zwalić z nóg, produktom Gessler nie można odmówić wysokiej jakości.

Zobacz: Magda Gessler zniesmaczona szparagiem Grzegorza Zawieruchy. "Starałem się, żeby było sexy"

Potwierdza to fakt, że najbardziej znana restauracja gwiazdy po raz kolejny otrzymała światowe wyróżnienie. Nad wejściem U Fukiera zagościło logo Michelin z dwoma sztućcami. Oznacza to, że eksperci prestiżowego rankingu uznali lokal za bycie przyjaznym miejscem z wyjątkową atmosferą i dobrą obsługą. Nie oceniali za to dań.

dyzytn8

Niestety nie jest to najwyższe oznaczenie, czyli gwiazdka Michelin, którą poszczycić mogą poszczycić się wyłącznie 3 restauracje w Polsce. Mimo to Magda Gessler jest dumna z wyróżnienia za 2019 rok, co potwierdziła publikując na Instagramie swoje zdjęcie na tle wyróżnionej restauracji.

Inna z jej restauracji Ale Gloria straciła w ubiegłym roku status nagrodzonej w przewodniku Michelina. Być może w następnych edycjach znana restauratorka zawalczy o kolejne, wyższe nagrody.

dyzytn8

Podziel się opinią

Share
dyzytn8
dyzytn8