Trwa ładowanie...

Magda Gessler refleksyjnie o wyborach. "Nie dajmy się porwać tajfunowi!"

Pandemia koronawirusa sparaliżowała sytuację w kraju. Wciąż nie wiadomo, czy odbędą się majowe wybory prezydenckie, choć wiele osób nawołuje do ich przełożenia. Głos w sprawie zabrała nawet kulinarna gwiazda TVN.

Magda Gessler refleksyjnie o wyborach. "Nie dajmy się porwać tajfunowi!"Źródło: ONS.pl
d3xmq9w
d3xmq9w

Magda Gessler słynie ze swojego wielkiego dystansu do siebie i poczucia humoru. W mediach społecznościowych zwykle dzieli się optymistycznymi wpisami ze swojej codzienności. Tym razem celebrytka postanowiła wypowiedzieć się na bardziej poważny temat.

Restauratorka jest zmartwiona obecną sytuacją, która również i ją zmusiła do zmian w swoich biznesach. Ujęła to w bardzo metaforyczny sposób, uznając, że "świat stanął do góry nogami".

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

"Porywa nas potężny tajfun i wciąga w dotąd nieznaną czasoprzestrzeń. Wywołuje strach, panikę, dezorientację.To co kiedyś wydawało nam się normalnością, dziś jest idyllicznym życzeniem. Czy to kara za nasz globalizm? Za brak pokory? Za zachłanność? Za zadawanie sobie bólu, krzywdy, ocenę, za szyderczy uśmiech i brak zrozumienia. Dziś jesteśmy nadzy wobec świata" - napisała na Instagramie.

d3xmq9w

Magda Gessler ma nadzieję, że z pojedynku z pandemią wyjdziemy zwycięsko. Choć ostrzega, abyśmy "nie ignorowali tego, co się dzieje. Nie dajmy się porwać tajfunowi! Nie akceptujmy warunków, jakie są nam podawane na złotej tacy przywilejów!". Tym samym uważa, że wybory prezydenckie, które są dla niej "symbolem wolności naszego kraju" powinny zostać przełożone.

"Całe życie bliskie mi były takie wartości i ideały jak o tolerancja, miłość w przeróżnej odmianie, czułość, życzliwość…kolory, uśmiech! Jestem za przełożeniem wyborów, aby te wspomniane wartości nie umarły! Pozwólmy zagłosować Polakom i Polkom w zgodzie z sumieniem, a nie zniewolonym przez obecną sytuację" - apeluje.

Zdaniem gwiazdy "Kuchennych rewolucji" przymusowa izolacja może zmusić Polaków do głębszego zastanowienia się nad sobą i sytuacją w kraju, a co za tym idzie, nad zmianą wyboru swojego kandydata.

"Zadbajmy o obiektywizm i złapanie świeżego powietrza po wyjściu z izolacji, w której się teraz znaleźliśmy i która determinuje nasze podejście, nasze myśli i potencjalne wybory. Niech ten przysłowiowy "wiatr" otworzy nam oczy, rozum i na nowo pozwoli się nam odrodzić i spojrzeć na wszystko z obiektywizmem i zgodnie z własnym sumieniem" - podsumowała.

Zgadzacie się w tej kwestii z Magdą Gessler?

d3xmq9w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xmq9w