Trwa ładowanie...

Magda Narożna wyrzuciła byłego męża z Pięknych i Młodych. Dawid Narożny: "Śmiech na sali"

Konflikt Magdy Narożnej z Dawidem Narożnym przybiera na sile. Gwiazda disco polo usunęła byłego męża z zespołu Piękni i Młodzi na mocy prawnego wypowiedzenia.

Magda Narożna wyrzuciła byłego męża z Pięknych i Młodych. Dawid Narożny: "Śmiech na sali"Źródło: ONS.pl
d3nbu3k
d3nbu3k

Od pewnego czasu nie najlepiej układało się w małżeństwie Magdy Narożnej. Początkowo mówiło się, że gwiazda disco polo rozstała się z Dawidem Narożnym w zgodzie. Niestety podczas ostatniego sylwestra doszło do nieprzyjemnego incydentu. Nowy partner Magdy miał rzekomo pobić obecną partnerkę Dawida.

Na początku wydawało się, że ich życie prywatne nie wpłynie negatywnie na działalność artystyczną zespołu. Jak się okazało, Magda Narożna postanowiła zmienić skład zespołu Piękni i Młodzi.

"Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny - czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach, aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel)" - czytamy w oświadczeniu Narożnej.

Dawid Narożny postanowił odnieść się do zamieszczonego komunikatu za pośrednictwem relacji na swoim profilu na Instagramie.

d3nbu3k

- Słyszałem, że dostałem zakaz wypowiadania się na pewne tematy... Hmm... może osoby, które to dotyczy, same zaczną mówić o pewnych tematach? Śmiech na sali, panie i panowie - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwester Marzeń z TVP2. Magdalena Narożna z "Piękni i Młodzi" gwiazdą wieczoru

d3nbu3k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nbu3k