Trwa ładowanie...
ycipk-2ug3e8

Piękni i Młodzi niedawno ogłosili rozwód. Już mają nowych partnerów

Magdalena i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi w czerwcu ogłosili, że rozwodzą się. W mediach społecznościowych już publikują zdjęcia z nowymi partnerami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękni i Młodzi niedawno ogłosili rozwód. Już mają nowych partnerów
Piękni i Młodzi niedawno ogłosili rozwód. Już mają nowych partnerów (East News)
ycipk-2ug3e8

Piękni i Młodzi mają rzesze fanów w całym kraju. Grają setki koncertów, rocznie zarabiają krocie, a dodatkowo świetnie wiedzie im się prywatnie. Tak było do tej pory. W czerwcu Magda i Dawid Narożni ogłosili, że rozwodzą się, ale formacja nie przestaje działać.

- Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy. Zostajemy w przyjacielskich stosunkach. Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia. Będziemy oddawać wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość. I prosimy, nie oceniajcie nas - napisali małżonkowie.

ZOBACZ: Zadowolony Zenon Martyniuk pozuje z klasycznym już kciukiem

ycipk-2ug3e8

Od tego oświadczenia nie minęło sporo czasu, a muzycy już mają nowych partnerów. I chętnie chwalą się nimi w mediach społecznościowych. Dawid Narożny związał się z blondwłosą Joanną. Kobieta pochwaliła się w jednym z wpisów, że ukochany jest bardzo romantyczny i przynosi do domu kwiaty bez okazji. Taki mężczyzna to skarb!

Magdalena Narożna także ma nowego adoratora. Wokalistka spędzała z ukochanym cudowne wakacje, a na Instagramie opublikowała zdjęcie znad morza, na którym widać, jak partner trzyma ją za rękę. Fani dopytywali, kim jest nowy wybranek Magdy, ale ta milczy jak grób.

Gwiazda najprawdopodobniej nie jest jeszcze gotowa, aby ujawniać tożsamość ukochanego. Być może wyciągnęła lekcję i uznała, że związek na świeczniku to nie jest najlepszy pomysł. Trzymamy kciuki za nowe relacje!

ycipk-2ug3e8

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ug3e8

ycipk-2ug3e8
ycipk-2ug3e8