Trwa ładowanie...
dgtdc5h

Magda Pyznar odpowiada internautom: "Dzięki nim czuję się bezpieczniej"

Magda Pyznar już od samego początku swojej kariery musiała liczyć się ze sporym hejtem. Internauci potrafili w negatywny sposób skomentować niemal wszystko, co z jej osobą związane. I choć teraz natężenie krytyki spadło, to jednak nadal ma ona miejsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Pyznar ponownie odpowiada na hejt.
Magda Pyznar ponownie odpowiada na hejt. (ONS.pl, Fot: Kielczewski)
dgtdc5h

Magda Pyznar już od momentu pojawienia się w "Warsaw Shore" zaczęła dostrzegać, jak dużo hejtu może ją spotkać. Prawdą jest, że nie należała wówczas do najspokojniejszych osób, jednak czy zasłużyła na aż tak wielką krytykę? Chyba nie. Na szczęście z czasem zaczęło się to zmieniać, a internauci stali się w stosunku do Magdy nieco bardziej przychylni. Przyczyniła się do tego z całą pewnością zmiana stylu życia i stonowanie charakteru uczestniczki programu. Aktualnie Pyznar może dostrzec więcej sympatycznych komentarzy, aniżeli tych negatywnych. Całkowicie się ich jednak nie ustrzeże.

Koronawirus zupełnie zmienił naszą rzeczywistość, o czym boleśnie przekonali się niemal wszyscy. Magda Pyznar także doświadcza jego skutków, ale z pewnych rzeczy nie zamierza zrezygnować, między innymi z cateringu.

dgtdc5h

Kiedy pochwaliła się tym na Instagramie, w komentarzach posypało się mnóstwo słów krytyki. Celebrytka postanowiła uciszyć hejterów. Spytała właścicieli firmy, z której cateringu korzysta o środki bezpieczeństwa. Okazuje się, że są one dla niej wystarczające: "Mnie tym przekonali, dzięki nim czuję się bezpieczniej" – stwierdziła.

Zgadzacie się z krytycznymi opiniami, że korzystając z cateringu Magda Pyznar naraża się na niebezpieczeństwo?

dgtdc5h

Podziel się opinią

Share

dgtdc5h

dgtdc5h