WP

"Magnum Fashion Show" za nami. Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy

Szósta edycja wydarzenia odbyła się 11 kwietnia w przepięknej, zabytkowej Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Tegoroczną inspiracją pokazu jest hasło #NeverStopPlaying oraz dwa nowe i wyjątkowo owocowe smaki Double Cherry i Strawberry White.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na wydarzeniu Magnum Fashion Show pojawiły się gwiazdy
Na wydarzeniu Magnum Fashion Show pojawiły się gwiazdy (East News)
WP

Magnum od lat przypomina, że w życiu chwila przyjemności jest równie ważna jak dążenie do celu, spełnianie marzeń czy ciężka praca. W tym roku marka idzie jeszcze dalej i zachęca konsumentów do pielęgnowania w sobie choć odrobimy dziecięcej radości, spontaniczności i beztroski. Podczas Magnum Fashion Show zobaczyliśmy jak odzyskać spontaniczną radość i cieszyć się z nadchodzącego lata razem z nowościami Magnum.

Zobacz wideo:

WP

Event Magnum już na stałe zagościł w kalendarzach polskich projektantów mody, a współpraca z marką uważana jest za miarę ich sukcesu. W tym roku Magnum już po raz trzeci zaprosiło do współpracy Dawida Wolińskiego. Artysta doskonale zna Magnum, perfekcyjnie odnajduje się w stylistyce i świecie marki.

Zobacz też: Dawid Woliński projektuje nową kolekcję. Inspiruje się smakami lodów Magnum

Również prywatnie jest wielkim miłośnikiem lodów Magnum, regularnie dzieląc się ze swoimi fanami momentami słodkiej, lodowej przyjemności. Dawid reprezentuje również filozofię, do której marka nawiązuje w tym roku. W swoim zabieganym, dorosłym życiu potrafi puścić "oko” i zrobić coś spontanicznego i szalonego. Możemy to śledzić na co dzień na jego profilu instagramowym @dawid_wolinski.

Zainspirowany młodością i świeżością nowych smaków Magnum, Dawid Woliński pokazał w swojej tegorocznej kolekcji odważne cięcia, frywolne kroje oraz młodzieżowe stylizacje. Była zabawa kolorami - soczystą wiśnią oraz pastelową truskawką skąpaną w kremowej bieli, które były nie lada wyzwaniem dla twórcy kolekcji. Na wybiegu obserwowaliśmy prawdziwą celebrację młodości pod hasłem #NeverStopPlaying.

WP

Piękne, szalone i przebojowe… takie są nasze tegoroczne Mbasadorki – dwie uwielbiane i urocze Julki czyli Julia Wieniawa i Julia Kuczyńska "Maffashion”. Uwielbiają bawić się modą, będąc inspiracją dla swoich fanów i wielbicieli. Julia Wieniawa zaprezentowała tegoroczną nowość Magnum Double Cherry, a Julia Kuczyńska "Maffashion” pokazała nam jak odzyskać spontaniczność radość z Magnum Strawberry White!

Zobacz też: Pokaz Dawida Wolińskiego w Pałacu Przyjemności Magnum

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP