ycipk-f77ewy

Pokaz Dawida Wolińskiego w Pałacu Przyjemności Magnum

W czwartek, 19 kwietnia, w Pałacu Kultury i Nauki miał miejsce bajkowy pokaz Dawida Wolińskiego dla marki Magnum. Wydarzenie to odbyło się pod hasłem "Pałac Przyjemności – Magnum, Moda, Muzyka". Każda z tych przyjemności sprawiła, że był to niezapomniany wieczór.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wolański przygotował trzy kreacje inspirowane smakami lodów Magnum
Wolański przygotował trzy kreacje inspirowane smakami lodów Magnum (Materiały prasowe)
ycipk-f77ewy

Magnum to kultowa marka lodów, która podczas swojego rynkowego debiutu jako pierwsza na świecie skierowana została od razu do dorosłych konsumentów. Misją marki, wpisaną w jej DNA było od zawsze zapewnienie chwili przyjemności. Sam event Magnum zagościł już na stałe w kalendarzach polskich projektantów mody, a współpraca z marką uważana jest za miarę ich sukcesu. W tym roku Magnum po raz kolejny zaprosiło do pokazu Dawida Wolińskiego. Artysta doskonale zna Magnum, czuje jego stylistykę i świat. Również prywatnie Dawid jest wielkim fanem lodów Magnum, regularnie dzieląc się ze swoimi fanami i followersami momentami słodkiej, lodowej przyjemności.

Materiały prasowe
Podziel się

W tym roku Magnum świętując przyjemność wróciło do korzeni – chcąc przypomnieć swoim konsumentom i wielbicielom, że to właśnie seria trzech klasycznych wariantów smakowych Magnum była i jest fundamentem sukcesu marki oraz inspiracją dla kolejnych edycji smaków limitowanych. Magnum Classic, Magnum Almond, Magnum White to ponadczasowy standard i wspaniała harmonia smaków, której siła nigdy nie przemija. Tak jak w modzie klasyczne linie są zawsze gwarancją dobrego stylu, tak te trzy klasyczne smaki Magnum zapewnią nam za każdym razem wyjątkowe doznania smakowe.

ycipk-f77ewy

Klasyczne warianty smakowe Magnum to absolutne gwiazdy wśród wszystkich dotychczasowych propozycjach marki które pojawiły się na rynku, a ich smaki mają stałą, wierną rzeszę fanów w 40 krajach, na 5 kontynentach. Aby podkreślić ich wagę w tym roku Magnum zaprosiło do współpracy aż trzy Ambasadorki - piękne, silne i niepowtarzalne kobiety, których wyraźne charaktery i nieprzeciętna uroda wspaniale wpisują się w świat przyjemności Magnum. Kasię Sokołowską, choreografkę i reżyserkę pokazów mody; Agnieszkę Woźniak-Starak, dziennikarkę oraz modelkę i Miss Polonia 2012 - *Paulinę Krupińską. *

Materiały prasowe
Podziel się

Dla każdej z nich Dawid Woliński zaprojektował wyjątkową kreację inspirowaną klasyką. Kasia Sokołowska wystąpiła w bardzo kobiecej, krótkiej i asymetrycznej sukience inspirowanej Magnum White. Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała strukturalną suknię haute couture, ręcznie wyszywaną pięknymi cekinami w różnych odcieniach złota, karmelu i grafitu, której inspiracją był Magnum Almond. Paulina Krupińska pokazała na wybiegu czekoladowy kombinezon z trenem ze szlachetnego materiału, w którym wyglądała wręcz posągowo.

ycipk-f77ewy

Wszystkie trzy Ambasadorki Magnum zrobiły razem na wybiegu spektakularne wrażenie, któremu trudno będzie dorównać na kolejnych pokazach Magnum.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-f77ewy

ycipk-f77ewy
ycipk-f77ewy