Trwa ładowanie...

Maja Hyży stawia na edukację i rozwój. Pierwsza książeczka jej dziecka

Maja Hyży chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami swojej kilkumiesięcznej córki. Pokazała również coś, co warto naśladować - Antosia czytelnikiem od małego!

Share
Maja Hyży czyta dziecku.
Maja Hyży czyta dziecku.Źródło: Instagram.com
d44tqwj

Maja Hyży początkowy rozgłos zyskała dzięki swojemu byłemu mężowi. Rzeczywiście związek z Grzegorzem ją rozsławił, a głośne rozstanie nie pozwalało zapomnieć mediom o żadnym z nich. Teraz Maja pracuje sama na swój rachunek zdecydowanie odcinając się od byłego męża.

Maja Hyży jest aktualnie w związku z tajemniczym Konradem, o którym wiadomo w zasadzie tylko tyle. Para doczekała się wymarzonej córki. Jest to już trzecie dziecko Mai, która z poprzedniego związku ma już dwóch synów. Teraz media społecznościowe Mai pełne są zdjęć kilkumiesięcznej Antosi.

Maja Hyży od pierwszych miesięcy stawia na edukację i rozwój malucha, dlatego już teraz czyta mu książki.

Maja Hyży wrzuciła do sieci zdjęcie z córeczką i jej pierwszą książką: "Tosi pierwsza książeczka, którą samodzielnie trzyma. Rozpływam się nad każdym szczegółem związanym z tą małą istotką" - napisała.

Maffashion wspiera strajk wolnych mediów

Podobnie jak obserwatorzy Mai, my również jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do stawiania na rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy. Z pewnością zaprocentuje to w przyszłości!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d44tqwj

Podziel się opinią

Share
d44tqwj
d44tqwj