Trwa ładowanie...

Małgorzata Godlewska zaskakuje. Ukończyła szkołę muzyczną

Każdy, kto choć chwilę dziennie korzysta z internetu, zna siostry Godlewskie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy stały się pełnoprawnymi celebrytkami, a newsy o nich rozprzestrzeniają się w sieci jak wirus. Jedna z sióstr znowu zaskakuje.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Godlewska zaskakuje. Ukończyła szkołę muzycznąŹródło: East News, fot: jankowski/REPORTER
d1q9pff
d1q9pff

Nie ma tygodnia, by w sieci nie pojawiła się wzmianka o którejś z sióstr Godlewskich. Śpiewanie kolęd, życzenia dla prezydenta, nagość w telewizji muzycznej – to wszystko już znamy. Tyle tylko, że do tej pory wszyscy raczej kpili i wyśmiewali "zdolności wokalne" obu pań. Małgorzata jednak nadal próbuje obronić swój honor.

- Gram na gitarze i pianinie. Skończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Przez cztery lata uczyłam się grać na gitarze klasycznej i przez dwa lata na pianinie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz też: Czy Godlewskie wzięłyby udział w "Tańcu z gwiazdami"? Odpowiedziały śpiewająco

Ukończona szkoła muzyczna dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Jeszcze większe zdziwienie pojawia się, gdy słyszymy, że celebrytka pracuje nad swoimi umiejętnościami. - Ćwiczę swój głos. Uczęszczam na zajęcia wokalne i emisję głosu. Moi nauczyciele coraz częściej mnie chwalą. Głos trzeba ćwiczyć tak jak każdy talent. Nic nie spada z nieba. Wcześniej śpiewałam i kolędowałam tylko w domu - przyznała Godlewska.

Mimo intensywnych ćwiczeń głos Małgorzaty wciąż pozostawia wiele do życzenia, a celebrytka z pewnością spotka się jeszcze z dużym hejtem. To jej jednak nie przeszkadza. W rozmowie z "Super Expressem" zapowiedziała, że razem z siostrą mają w planach kolejne piosenki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1q9pff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q9pff