Trwa ładowanie...
d2qi7lb

Monika G. spowodowała poważny wypadek. Małgorzata broni siostrę

Jedna z trzech sióstr G. spowodowała poważny wypadek. Małgorzata, która występowała w duecie z Moniką G., zabrała głos w sprawie tego zdarzenia.
Share
Jedna z sióstr G. spowodowała wypadek.
Jedna z sióstr G. spowodowała wypadek.Źródło: ons.pl, Fot: ons.pl
d2qi7lb

W niedzielę na ulicy Ząbowskiej w Warszawie (Praga Północ) doszło do zderzenia dwóch aut. Jak się później okazało, za kierownicą siedziała Monika G., jedna z trzech sióstr celebrytek, które zasłynęły wykonaniem piosenki świątecznej "Pada śnieg".

Małgorzata postanowiła skomentować całą sytuację na Instagramie. "Nie mi jest oceniać Twoje postępowanie ani żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma w życiu gorszą chwilę, dzień, tydzień, miesiące. Nie jesteśmy idealnymi ludźmi, każdy również ma prawo popełnić błąd, każdy z nas może się załamać, zamknąć w sobie, odizolować się od społeczeństwa, przestać żyć za dnia” – napisała na Instagramie.

d2qi7lb

"Dziękuję Bogu za to, że Cię mam. Za to, że mi Cię nie zabrał do siebie, bo masz jeszcze drogę do przejścia i to ja poprowadzę Cię za rękę… Przepraszam, że nie mogę być teraz przy Tobie tylko jestem w Grecji, chciałam przylecieć dziś pierwszym samolotem, ale niestety jestem na wyspie i samolot mam dopiero jutro. Jesteś teraz pod najlepszą opieką specjalistów i anioł stróż nad Tobą czuwa. Kocham Cię moja malutka” – kontynuowała.

d2qi7lb

Podziel się opinią

Share
d2qi7lb
d2qi7lb