Trwa ładowanie...
d1q5eav

Małgorzata Kożuchowska i Edyta Olszówka zakopały wojenny topór

Kożuchowska i Olszówka zagrają razem w spektaklu "Matka Joanna od Aniołów". Dzięki temu zwaśnione aktorki postanowiły się pojednać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Olszówka i Małgorzata Kożuchowska zakopały wojenny topór
Edyta Olszówka i Małgorzata Kożuchowska zakopały wojenny topór (Forum)
d1q5eav

Małgorzata Kożuchowska i Edyta Olszówka były swego czasu dobrymi przyjaciółkami. Jednak doszło między nimi do poważnego spięcia. O co poszło? Kilka lat temu, gdy Kożuchowska była w ciąży, Olszówka była jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedziały. Choć Małgorzacie bardzo zależało na dyskrecji, Edyta podzieliła się szczęśliwą nowiną ze znajomymi.

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej była dla wielu ogromnym zaskoczeniem. Aktorka przez długi czas starała się o dziecko, ale nie chciała opowiadać mediom o swoich próbach. Kiedy wreszcie okazało się, że wkrótce zostanie mamą, zamierzała jak najdłużej utrzymać ten fakt w tajemnicy.

Ale Olszówka, która przejęła po Kożuchowskiej główną rolę w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu", chwaliła się tym znajomym, przy okazji zdradzając wieści o ciąży.

d1q5eav

Stosunki między aktorkami ochłodziły się na kilka lat. Ale kilka tygodni temu obie znalazły się w obsadzie spektaklu "Matka Joanna od Aniołów". Informator "Twojego Imperium" opowiedział o ich spotkaniu po latach: - Edyta obawiała się konfrontacji, robiła, co mogła, by ich spojrzenia się nie spotkały. Małgosia, widząc zakłopotanie przyjaciółki, postanowiła przerwać ten impas. Podeszła do niej po próbie, żeby z nią porozmawiać. Okazało się, że nie ma do niej żalu i wybaczyła jej dawne grzeszki.

Być może panie znów zaczną się przyjaźnić. Chwilowo jednak z powodu pandemii koronawirusa premiera spektaklu została przesunięta. Nie wiadomo, kiedy się odbędzie.

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d1q5eav

Podziel się opinią

Share

d1q5eav

d1q5eav