Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska martwi się o siostrę. Jest bezsilna

Małgorzata Kożuchowska i jej młodsza siostra Majka są ze sobą bardzo zżyte, chociaż mieszkają w innych krajach. Czas pandemii i izolacji społecznej to trudna próba dla ceniącej wartości rodzinne aktorki.

Share
Małgorzata Kożuchowska martwi się o siostrę. Jest bezsilna
d4zuq0w

Kożuchowska ma dwie siostry, z którymi świetnie się dogaduje. Hania mieszka w Poznaniu, a Maja w Paryżu. Ta pierwsza pracuje jako architekt, a druga, choć z zawodu jest przedszkolanką, postanowiła zająć się czymś bardziej artystycznym. Prowadzi internetowy magazyn, w którym opisuje ważne wydarzenia kulturalne, recenzuje wystawy i przeprowadza wywiady z gwiazdami. Nic dziwnego, że nadaje z Gosią na tych samych falach.

- Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu - mówiła Małgorzata Kożuchowska w 2015 r. w wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie".

d4zuq0w

Teraz tygodnik donosi, że popularna polska aktorka czuje się bezsilna wobec niemożności spotkania się z siostrą. Sytuacja we Francji jest bardzo poważna, ponad 20 tysięcy osób jest zakażonych koronawirusem, obostrzenia sanitarne są nałożone na społeczeństwo aż do 24 lipca. "Prosi siostrę, by była ostrożna, jak najmniej wychodziła z domu".

Oczywiście nieustannie rozmawiają ze sobą przez internet czy telefon, ale obie z utęsknieniem czekają na upragnione spotkanie.

d4zuq0w

Podziel się opinią

Share
d4zuq0w
d4zuq0w