Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska martwi się o siostrę. Jest bezsilna

Małgorzata Kożuchowska i jej młodsza siostra Majka są ze sobą bardzo zżyte, chociaż mieszkają w innych krajach. Czas pandemii i izolacji społecznej to trudna próba dla ceniącej wartości rodzinne aktorki.

Małgorzata Kożuchowska martwi się o siostrę. Jest bezsilna
d1c90zo
d1c90zo

Kożuchowska ma dwie siostry, z którymi świetnie się dogaduje. Hania mieszka w Poznaniu, a Maja w Paryżu. Ta pierwsza pracuje jako architekt, a druga, choć z zawodu jest przedszkolanką, postanowiła zająć się czymś bardziej artystycznym. Prowadzi internetowy magazyn, w którym opisuje ważne wydarzenia kulturalne, recenzuje wystawy i przeprowadza wywiady z gwiazdami. Nic dziwnego, że nadaje z Gosią na tych samych falach.

- Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu - mówiła Małgorzata Kożuchowska w 2015 r. w wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie".

Teraz tygodnik donosi, że popularna polska aktorka czuje się bezsilna wobec niemożności spotkania się z siostrą. Sytuacja we Francji jest bardzo poważna, ponad 20 tysięcy osób jest zakażonych koronawirusem, obostrzenia sanitarne są nałożone na społeczeństwo aż do 24 lipca. "Prosi siostrę, by była ostrożna, jak najmniej wychodziła z domu".

d1c90zo

Oczywiście nieustannie rozmawiają ze sobą przez internet czy telefon, ale obie z utęsknieniem czekają na upragnione spotkanie.

d1c90zo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c90zo