Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Na próżno szukać podobieństw

Aktorka jest jedną z nielicznych gwiazd, które strzegą prywatności. Małgorzata Kożuchowska rzadko opowiada o swojej rodzinie. Niedawno zrobiła wyjątek i na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z jedną z sióstr. Fani zauważyli, że kobiety są do siebie niepodobne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Na próżno szukać podobieństwŹródło: ONS.pl, fot: ons
dchsaje
dchsaje

Sporadycznie pojawia się na ściankach z mężem. Wizerunku dziecka strzeże ponad wszystko. Nie dzieli się również ckliwymi historiami, które mają sztucznie poruszyć fanów. Jednak podczas urlopu najwyraźniej zapomina o codziennym rygorze i dbałości o wizerunek. Podczas niedawnych wakacji w Portugalii Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z młodszą siostrą.

"Tylko nam Hani brakuje do kompletu" - napisała pod fotografią. Część internautów zwróciło uwagę, że widoczna na zdjęciu Maja nie przypomina znanej siostry.

dchsaje

"Nigdy bym nie pomyślała, że to twoja siostra", "Szukam, szukam, ale nie widzę podobieństwa" - brzmiała część komentarzy.

Warto dodać, że Małgorzata Kożuchowska ma dwie siostry. Maja, na zdjęciu powyżej, od kilku lat mieszka w Paryżu. Organizuje wystawy malarstwa, prowadzi również internetowy magazyn, w którym m.in. rozmawia ze znanymi osobami. Hania mieszka na co dzień w Poznaniu i pracuje jako architekt.

- Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu - mówiła Małgorzata Kożuchowska w 2015 r. w wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dchsaje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dchsaje