Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Na próżno szukać podobieństw

Aktorka jest jedną z nielicznych gwiazd, które strzegą prywatności. Małgorzata Kożuchowska rzadko opowiada o swojej rodzinie. Niedawno zrobiła wyjątek i na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z jedną z sióstr. Fani zauważyli, że kobiety są do siebie niepodobne.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Na próżno szukać podobieństwŹródło: ONS.pl, fot: ons
de6yolj
de6yolj

Sporadycznie pojawia się na ściankach z mężem. Wizerunku dziecka strzeże ponad wszystko. Nie dzieli się również ckliwymi historiami, które mają sztucznie poruszyć fanów. Jednak podczas urlopu najwyraźniej zapomina o codziennym rygorze i dbałości o wizerunek. Podczas niedawnych wakacji w Portugalii Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z młodszą siostrą.

"Tylko nam Hani brakuje do kompletu" - napisała pod fotografią. Część internautów zwróciło uwagę, że widoczna na zdjęciu Maja nie przypomina znanej siostry.

"Nigdy bym nie pomyślała, że to twoja siostra", "Szukam, szukam, ale nie widzę podobieństwa" - brzmiała część komentarzy.

de6yolj

Warto dodać, że Małgorzata Kożuchowska ma dwie siostry. Maja, na zdjęciu powyżej, od kilku lat mieszka w Paryżu. Organizuje wystawy malarstwa, prowadzi również internetowy magazyn, w którym m.in. rozmawia ze znanymi osobami. Hania mieszka na co dzień w Poznaniu i pracuje jako architekt.

- Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu - mówiła Małgorzata Kożuchowska w 2015 r. w wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie".

de6yolj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de6yolj