Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję. Opublikowała zdjęcie z komentarzem

W centrum Warszawy doszło do niegroźnej kolizji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Samochód aktorki zderzył się z mercedesem, ale nikomu nic się nie stało. Kilka godzin później Kożuchowska opublikowała krótki komentarz.

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję. Opublikowała zdjęcie z komentarzemŹródło: ONS.pl
d2id6ek
d2id6ek

Podawaliśmy, że Małgorzata Kożuchowska 25 lutego wieczorem jechała swoim jaguarem po centrum Warszawy. Niestety, niespodziewanie doszło do kolizji. Zderzyły się dwa luksusowe auta. Osoby, które znajdowały się w samochodach, wyszły ze stłuczki bez uszczerbku na zdrowiu.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska cierpliwie pozuje do selfie

O sytuacji można było przeczytać na jednej z facebookowych stron z informacjami z Warszawy.

"(...) pomimo nie do końca sprzyjającej sytuacji, bez problemu pozwoliła na wspólne zdjęcie z fanem i autograf. Wspomnianą serdeczność pokazała również, ściskając się z kierowcą mercedesa, z którym miała kolizję, a także dziękując patrolowi Policji, który rozliczał to zdarzenie. Naprawdę wielka klasa i wielki szacunek pani Małgorzato. Proszę pozostać sobą oraz szczerze życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi. I nawet jeśli zdarzą się podobne sytuacje, jak opisana powyżej, to aby było tak sympatycznie i miło jak wczoraj" - czytamy.

Wśród zdjęć można zobaczyć takie, na którym widać Kożuchowską z "poszkodowanym". Zrobili sobie wspólne zdjęcie, wyściskali się.

d2id6ek

Natomiast niedługo później pojawił się komentarz aktorki.

- Jestem cała i zdrowa, i mój kocur też - napisała na InstaStory.

- Nikomu nic się nie stało. To była niegroźna kolizja. Wszystkim dziękuję za empatię i pozdrawiam pana Norberta - dodała.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d2id6ek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2id6ek