Trwa ładowanie...
d2h5ilh

Małgorzata Kożuchowska spełni swoje marzenie. Pomoże jej w tym siostra

Małgorzata Kożuchowska jako młoda dziewczyna pracowała we Francji przy zbiorach owoców. Za zarobione pieniądze podróżowała i zwiedzała kraj, który do tej pory darzy sentymentem. Teraz, po latach, postanowiła spełnić swoje marzenie dotyczące Francji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Kożuchowska chce nauczyć się języka francuskiego
Małgorzata Kożuchowska chce nauczyć się języka francuskiego (ONS.pl)
d2h5ilh

Małgorzata Kożuchowska jest uznaną aktorką, która świetnie radzi sobie w branży. Ale jako nastolatka nie miała za wiele pieniędzy, więc, jak inni młodzi ludzie, jeździła do pracy za granicę. Gwiazda polskich seriali upodobała sobie Francję. To tam przez kilka tygodni zbierała owoce. Pracowała też w sortowni. Praca zapewne do lekkich nie należała, ale dzięki niej Kożuchowska mogła pozwolić sobie na zwiedzanie Paryża. Przygody z młodych lat sprawiły, że szczerze pokochała Francję.

- Zarobiłam tam tyle pieniędzy, że potem pojechałam nad morze, do Nicei. Ale i tak zostało mi jeszcze trochę, więc nie zastanawiając się długo, wybrałam się do Paryża - wspominała.

Po latach aktorka postanowiła spełnić swoje marzenie o nauce języka francuskiego. Wcześniej nie udało jej się nauczyć języka, który umożliwiłby jej swobodne porozumiewanie się z mieszkańcami Francji podczas kolejnych wycieczek. A tych było prawdopodobnie niemało, zważywszy na fakt, że siostra Kożuchowskiej mieszka w kraju nad Loarą.

d2h5ilh

Gwiazdy, które zostały mamami po 40.

Maja, młodsza siostra gwiazdy, postanowiła pomóc Małgorzacie w nauce języka obcego.

- Poleciła jej przyjaciela swojego męża, rodowitego Francuza, który jest nauczycielem i uczy języka francuskiego w jednej z prywatnych szkół w Warszawie – czytamy w tygodniku "Rewia". Informatorem pisma ma być osoba zaprzyjaźniona z aktorką.

Aktorka uwielbia Francję. W 2019 r. Kożuchowska pojawiła się z Szkole Polskiej w Paryżu, gdzie czytała bajki uczniom najmłodszych klas. Gwiazda bywa też na festiwalu filmowym w Cannes.

d2h5ilh

Podziel się opinią

Share
d2h5ilh
d2h5ilh