Trwa ładowanie...
d12ih6a

Małgorzata Ostrowska opowiedziała fanom o chorobie. Zmaga się z boreliozą

Małgorzata Ostrowska w krótkich filmikach zaprasza swoich fanów do domowego zacisza i opowiada o swojej codzienności. Ostatnio wyjawiła im, że także i ona padła ofiarą boreliozy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ostrowska opowiedziała o boreliozie
Małgorzata Ostrowska opowiedziała o boreliozie (ONS.pl)
d12ih6a

Małgorzata Ostrowska nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością fanów. Trudno się dziwić i trudno szukać takiej drugiej. Na koncie ma mnóstwo przebojów, a jej charakterystyczny, mocny głos od lat urzeka nie tylko fanów rocka. I oczywiście nie można zapominać o jej wkładzie w kultową serię filmowych przygód Pana Kleksa – "Meluzyna" w jej wykonaniu jako podwodnej władczyni Aby, króluje już na playlistach kilku pokoleń.

Obecnie, jak wielu innych artystów, musiała zrezygnować z intensywnego koncertowania na rzecz domowej kwarantanny. I tak jak wielu, w dużej mierze przeniosła się do sieci, gdzie utrzymuje stały kontakt z fanami.

Urszula: "Częściej czułam się szczęśliwa w życiu niż nie"

Dzięki temu mogła chociażby pokazać im zdecydowanie więcej szczegółów swojej codzienności, niż zazwyczaj. Wokalistka pokazuje chociażby, swój barwny azyl, czyli imponujący ogród, o który pieczołowicie dba.

d12ih6a

Przy okazji jednego z „ogrodowych” odcinków, zamieszczanych na Facebooku, zdecydowała się podzielić z fanami osobistym wyznaniem. Podczas opowieści o ukochanych roślinach, wyjawiła, że zmaga się z boreliozą.

- Ja oglądam te wszystkie piękne, ekologiczne trawniki, łąki… Są piękne, ale myślę, że należy do tego podejść z rozsądkiem. Ja w tym moim pięknym ogrodzie swego czasu przyjęłam na siebie kilkadziesiąt kleszczy w jednym roku, co zaobfitowało cudowną boreliozą. W związku z tym w tej chwili już pokornie koszę trawę, jak tyko urośnie. Myślę, że do wszystkich trendów, niezwykle ważnych, ekologicznych, należy podchodzić z rozsądkiem – powiedziała w wideo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a