Trwa ładowanie...
do1k9lz

Małgorzata Ostrowska pozuje w bikini. Fani komentują: "Wygląda pani jak milion dolarów"

Małgorzata Ostrowska zamieściła odważne zdjęcie i film na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda najwyraźniej miała zbyt długiej "jesieni" i postanowiła wygrzać ciało w słonecznej Afryce - na Zanzibarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ostrowska była na słonecznym Zanzibarze
Małgorzata Ostrowska była na słonecznym Zanzibarze (Facebook.com)
do1k9lz

Małgorzata Ostrowska spędziła tam zaledwie kilka dni, ale to wystarczyło, aby nabrać koloru i wiatru w żagle. Filmik nagrany telefonem pokazuje mocną opaleniznę i szeroki uśmiech. Gwiazda żegna się z gorącym miejscem i łapie w obiektyw ostatnie widoki. Jednak najbardziej zachwyca odwaga. Wokalistka w tym roku kończy 61 lat, a jednak pozuje w skąpym stroju bikini.

Zobacz wideo:

do1k9lz

"Nuda? Nuda. I to akurat piękne, ale mniej piękne jest to, że popsuliśmy sobie klimat na całym świecie, także i tu, na Zanzibarze. Słońca jakby mniej, kolory zbladły i wszyscy się nudzą... Ale złapałam dla was trochę słońca, więc dzielę się!", napisała na Instagramie. Fani również zachwycili zdjęciami, czemu dali upust w licznych komentarzach:

"Też byłoby mi bardzo ciężko pożegnać się z Zanzibarem, bo na pewno tam jest bardzo ładnie", czytamy.

Jeden z użytkowników wolał inne widoki: "Wygląda pani jak milion dolarów". Takie komentarze muszą być niezłym komplementem dla dawnej wokalistki zespołu Lombard.

do1k9lz

Podziel się opinią

Share

do1k9lz

do1k9lz
do1k9lz