Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Mało kto o tym wiedział. Księżna Sussex ma na imię Rachel

Dziecko księżnej Meghan oraz księcia Harry'ego przyszło na świat 6 maja 2019 r. Ostatnio jednak wyciekł akt urodzenia ich pierwszego potomka i wyszło na jaw, że pierwsze imię księżnej Sussex to nie Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani księżnej Meghan mogą się... zdziwić
Fani księżnej Meghan mogą się... zdziwić (East News, Fot: East News)
d1q0kwe

Kiedy gruchnęła wieść o tym, że księżna Meghan oraz książę Harry spodziewają się dziecka, świat oszalał. Fani rodziny brytyjskiej z niecierpliwością czekali na narodziny Archiego.

ZOBACZ TAKŻE: Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki" (KLIKA PUDELKA)

W końcu stało się. Nowy członek rodziny królewskiej przyszedł na świat na początku maja. Dopiero dwa dni później rodzice pokazali je światu. Tym samym Meghan złamała królewską tradycję. Przypomnijmy, że księżna Kate wychodziła do tłumu zaraz po porodzie.

d1q0kwe

W mediach krąży akt urodzenia panicza. Jedna rzecz szczególnie zaciekawiła. Okazuje się, że Meghan naprawdę nazywa się Rachel Meghan, księżna Sussex. Natomiast imię księcia Sussex to Henry Charles Albert David.

Co za zaskoczenie, mało kto wiedział o tym, że pierwsze imię księżnej to Rachel... Tym bardziej, że praktycznie wszędzie tytułowana jest jako księżna Meghan.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe