Trwa ładowanie...

Meghan urodziła w prywatnym szpitalu. Za poród można zapłacić tam nawet 500 tys. funtów

Meghan i Harry oficjalnie zarejestrowali narodziny swojego syna. Archie przyszedł na świat w prywatnym szpitalu Portland w Westminster, który nie słynie z niskich cen.

Meghan urodziła w prywatnym szpitalu. Za poród można zapłacić tam nawet 500 tys. funtówŹródło: East News, fot: East News
d30dbzc
d30dbzc

6 maja na świat przyszło pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Jak wynika z ujawnionego aktu urodzenia, Archie Harrison Mountbatten-Windsor urodził się w prywatnym szpitalu Portland w Westimnster.

To ekskluzywny szpital specjalizujący się w położnictwie. Cena za dobę w najtańszym pokoju wynosi 1200 funtów. Podstawowy pakiet medyczny to 8 tys. funtów. Ale w artykule w "The Telegraph" czytamy, że za poród można tam zapłacić nawet 500 tys. funtów. Ile wydała Meghan - nie wiadomo, ale możemy być pewni, że nie poprzestała na najtańszym pakiecie.

Za co płaci się tyle pieniędzy? Szef szpitala tłumaczy, że pobyt w nim ma być dla pacjentek jak wakacje w pięciogwiazdkowym hotelu. Spełniane są w zasadzie wszystkie zachcianki. Dzieci mają przydzielone opiekunki, a matki są budzone tylko w porach karmienia. Zatem gdy wychodzą po kilku dniach ze szpitala, mogą być wypoczęte.

Przed Meghan rodziły tam między innymi Victoria Beckham i Kate Winslet.

d30dbzc

Księżna Meghan i książę Harry osobiście poinformowali o narodzinach dziecka w poniedziałek 6 maja. Najpierw opublikowali post na swoim koncie na Instagramie, a później Harry wyszedł do dziennikarzy i opowiedział o wyjątkowych chwilach.

Dwa dni po narodzinach mały arystokrata został pokazany publicznie, a kilka godzin później poznaliśmy jego imię. Dowiedzieliśmy się też, że decyzją rodziców i królowej, nie będzie nosił tytułu księcia. Oznacza to, że jego dzieciństwo będzie pozbawione wyrzeczeń wiążących się z dorastaniem na dworze. Można się domyślać, że Meghan i Harry podobnie jak William i Kate dołożą wszelkich starań, by dzieciństwo ich pociechy nie odbiegało od dzieciństwa rówieśników.

Mimo braku tytułu, Archie Harrison to najbardziej popularny noworodek w mediach.

d30dbzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30dbzc