Trwa ładowanie...

Mamiko o życiu w izolacji. Fani powinni wziąć przykład

Mamiko przez długi czas uznawana była za swego rodzaju fenomen w polskiej przestrzeni internetowej. Dziewczyna wykorzystuje sporą rozpoznawalność w pozytywny sposób. Jej fani mogą spodziewać się mądrego przekazu, zwłaszcza teraz, gdy koronawirus opanował cały świat.
Share
Mamiko stara się unikać wychodzenia na zewnątrz.
Mamiko stara się unikać wychodzenia na zewnątrz.Źródło: Instagram
d2e96nw

Mamiko zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Zmieniła nie tylko wygląd, ale i charakter. Wiadomo jednak, że przy budowaniu pierwszego wrażenia główną rolę odgrywa powierzchowność. Trudno więc byłoby nie porównać Mamiko obecnie do tej z początków youtube'owej kariery. Kiedyś odnajdowała się w stylistyce emo - ciemne, długie włosy, duża grzywka, mnóstwo czarnych ubrań, łańcuchy jako element dopełniający stylizację. Czarna kreska zawsze podkreślała jej oko.

Dziś jednak Mamiko wydaje się być zupełnie inną osobą - jasne włosy, pełniejsze kształty, mnóstwo kolorów w garderobie. Bez zmian pozostało jednak jej przyjazne usposobienie i rozsądek, którym się kieruje i który szczególnie towarzyszy jej w czasach pandemii koronawirusa.

d2e96nw

Czas izolacji Mamiko spędza w swoich czterech ścianach. - Nie nudzę się. Pracuję jak zwykle, a może nawet więcej niż zwykle, bo nigdy wcześniej nie nagrywałam filmów codziennie. Mam potrzebę rozmawiać z ludźmi, mówić do ludzi. Najbliższych już zamęczyłam telefonami, wiadomościami - przyznała youtuberka. To zrozumiałe - ludzie odcięci od swoich najbliższych doceniają możliwości, jakie oferuje technika i korzystają z nich, by choć przez chwilę porozmawiać z tymi, których kochają.

Gwiazdy, które zmarły przez koronawirusa

- Z szacunku do tych, którzy każdego dnia narażają życie i zdrowie nie mam zamiaru wychodzić z domu za zachcianką. Miałabym po prostu wyrzuty sumienia - skwitowała swoją wypowiedź Mamiko.

A czy wy, podobnie jak Mamiko, również staracie się zostać w domu?

d2e96nw

Podziel się opinią

Share
d2e96nw
d2e96nw