Trwa ładowanie...
d1homcq
News

Mamiko o swoim ciele: "Jak mogłam się wtedy czuć gruba"

Mamiko niemal od zawsze była uznawana za jedną z najszczuplejszych kobiet w polskiej cyberprzestrzeni. W ciągu ostatnich kilku lat jej ciało uległo znacznej zmianie, a ona sama wygląda zdecydowanie lepiej. Ważniejsze od wizualnych aspektów jest jednak jej podejście do tematu wagi i własnej figury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mamiko szczerze opowiedziała o tym, co myśli o swoim ciele.
Mamiko szczerze opowiedziała o tym, co myśli o swoim ciele. (Instagram.com)
d1homcq

Mamiko, odkąd pojawiła się w Internecie, zawsze przykuwała uwagę. Piękna, przypominająca nieco lalkę Barbie dziewczyna zachwycała wszystkich swoim wyglądem. Spojrzenia przyciągało zwłaszcza jej ciało - była drobna, lecz kształtna, a o takiej talii, jaką się chwaliła, marzyło wiele nastolatek. Dziś nie wygląda już tak samo. Choć nadal szczupła, nabrała więcej kobiecych kształtów. Na Instagramie chętnie pokazuje się w strojach kąpielowych, które uwydatniają jej szerokie biodra i zgrabny tyłek. Dla niektórych to tylko ładne ciało, jednak kryje się pod nim coś znacznie większego - zmiana nastawienia.

W czasach, z których większość Mamiko kojarzy, borykała się ona z kompleksami. "Jedno z nielicznych zdjęć z tamtego okresu, na którym widać moje uda. Dlaczego ich nie pokazywałam? Uważałam, że są duże, porównywałam swoje ciało do innych dziewczyn" - przyznała. Patrząc na jej fotki trudno uwierzyć, że mogła mieć takie kompleksy. "Co się zmieniło? Podejście. Oczywiście, że są dni, w których czuję się ze sobą beznadziejnie, puchnę w "te dni", ale zaraz potem lubię siebie. Mimo że walczę z niektórymi mankamentami, inne akceptuję, to i tak czuję się ze sobą świetnie" - dodała.

To prawda - zmiana nastawienia i zaakceptowanie samych siebie są kluczowe do tego, by być szczęśliwą osobą. Też tak uważacie?

d1homcq

Podziel się opinią

Share

d1homcq

d1homcq