Trwa ładowanie...
michał koterski
Unicorn
02-04-2024 12:06

Marcela Leszczak miała mały wypadek! Skończyło się ręką w gipsie

Wygląda na to, że ostatnie święta dla Marceli Leszczak i Michała Koterskiego nie były do końca spokojne. Aktor opublikował zdjęcie, na którym pokazał ukochaną z ręką w gipsie.

Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gipsMarcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gipsŹródło: AKPA, fot: AKPA
d27achg
d27achg

Związek Miśka KoterskiegoMarceli Leszczak przez wiele lat uchodził za raczej burzliwy. Rodzice małego Fryderyka kilkakrotnie rozstawali się i schodzili, a kolejne zawirowania w ich relacji wzbudzały spore zainteresowanie mediów. Kilka lat temu para przeszła poważny kryzys, który doprowadził do kolejnego rozpadu ich związku. Aktor i celebrytka dali jednak swojej miłości jeszcze jedną szansę i ostatecznie wylądowali na ślubnym kobiercu.

W połowie stycznia Misiek i Marcela wymienili przysięgi wierności w USA, a niedługo później pojawili się razem na okładce "Vivy" i opowiedzieli o kulisach ceremonii w wywiadzie. Podczas sesji zdjęciowej w ślubnym klimacie świeżo upieczeni małżonkowie zdradzili również, czy planują powiększenie rodziny.

Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Misiek Koterski pokazał zdjęcie

Niedawno Misiek Koterski i Marcela Leszczak po raz pierwszy celebrowali Wielkanoc jako małżeństwo. Niestety wiele wskazuje na to, iż wspólne święta dla małżonków nie były do końca spokojne. Wygląda bowiem na to, że Leszczak przydarzył się pewien niefortunny wypadek...

d27achg

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Leszczak zdradza szczegóły terapii z Koterskim: "Rozstaliśmy się dwa razy"!

W wielkanocny poniedziałek Misiek Koterski opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie żony siedzącej przy stole w towarzystwie ich synka. Na pozornie zwyczajnym ujęciu można było dostrzec, że na lewej ręce Marceli Leszczak pojawił się gips. Potomek celebrytki postanowił ozdobić opatrunek mamy własnoręcznie wykonanym rysunkiem.

Świąteczne pisanki - podpisał zdjęcie żony Koterski.

d27achg

Aktor nie zdradził obserwatorom, co dokładnie przytrafiło się Marceli Leszczak. Zapewnił jednak, że zdjęcie ukochanej z ręką w gipsie nie było jedynie primaaprilisowym żartem. Gdy jedna z internautek zasugerowała, jakoby aktor chciał zrobić fanom psikusa, ten zdradził, że jego żona naprawdę złamała rękę.

Prima aprilis - napisała wspomniana użytkowniczka.

Niestety nie, ręka złamana - odpowiedział internautce Koterski.

d27achg

Marcela Leszczak również pokazała kilka ujęć gipsowego opatrunku na swoim instagramowym profilu. Celebrytka zamieściła na InstaStories krótkie nagranie, na którym uwieczniła, jak mały Fryderyk ozdabia jej rękę rysunkami. Na wspomnianym klipie można też było zobaczyć, jak pozuje w lustrze, eksponując przy tym pomalowany przez synka gips.

Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips Instagram
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips Źródło: Instagram
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips
Instagram
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips Źródło: Instagram
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips Instagram
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips Źródło: Instagram
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips AKPA
Marcela Leszczak miała drobny wypadek. Założyli jej gips Źródło: AKPA, fot: AKPA
d27achg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27achg