Trwa ładowanie...

Nie mógł uwierzyć w śmierć Krawczyka. Ma żal do jego żony

Perkusista Trubadurów czekał na telefon od żony zmarłego Krawczyka. Liczył na to, że zostanie poinformowany osobiście o śmierci przyjaciela.

Share
Marian Lichtman ma żal do żony Krawczyka
Marian Lichtman ma żal do żony KrawczykaŹródło: AKPA
d2ltcty

Minęło kilka dni od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w Poniedziałek Wielkanocny w szpitalu, do którego trafił zaledwie dzień po tym, jak z niego wyszedł. Informację o śmierci podał na Facebooku menadżer Krawczyka. Mimo to wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Dopiero gdy potwierdziła ją żona muzyka Ewa, do wszystkich dotarło, że Krawczyk rzeczywiście nie żyje.

Marian Lichtman, perkusista zespołu Trubadurzy i wieloletni przyjaciel Krawczyka, powiedział, że nie mógł uwierzyć w smutne wieści: - Uważałem, że to fałszywe artykuły. Bardzo długo czekałem z tą decyzją, aby przyzwyczaić się do tego, że Krzysztofa już nie ma – powiedział w rozmowie z serwisem Pomponik.

d2ltcty

Muzyk ma też żal do żony Krawczyka, że nie poinformowała go o śmierci przyjaciela osobiście: - Z Ewą mamy relacje dyplomatyczne. One są takie oziębione. Jednak nie kłócę się z nią. Nie byłem przez nią poinformowany o śmierci Krzysztofa. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie wiem, dlaczego tak się zachowała, ale miała prawo. Ostatnio było dużo stresów, bo nie wiedziała, czy jej mąż przeżyje. Nie chodzi o to, że wybaczam, ale rozumiem to.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Msza pogrzebowa odbędzie się w sobotę o godz. 12 w archikatedrze w Łodzi. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w podłódzkich Grotnikach. Uroczystość będzie miała charakter państwowy.

"To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2ltcty

Podziel się opinią

Share
d2ltcty
d2ltcty