Trwa ładowanie...
d1c5dmt
News

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny mamy. Pokazała piękne zdjęcie

Martyna Wojciechowska pokazała fanom piękne zdjęcie z okazji 70. urodzin mamy. Napisała też kilka czułych, poruszających słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny mamy. Pokazała piękne zdjęcie
(Getty Images)
d1c5dmt

Martyna Wojciechowska nie należy do gwiazd, które nadmiernie epatują prywatnym życiem. Pokazuje publicznie tyle, ile uznaje za stosowne. A od dłuższego czasu pokazuje, że jest bardzo szczęśliwa. Na jej kontach w mediach społecznościowych od czasu do czasu pokazują się migawki ze wspólnie spędzanych chwil z ukochaną córką i Przemkiem Kossakowskim.

Ostatnio podróżniczka znów postanowiła pokazać zdjęcie z jedną z najważniejszych osób w jej życiu, z mamą. Podzieliła się pięknym wspólnym zdjęciem i napisała kilka czułych słów z okazji wyjątkowej okazji - 70. urodzin mamy.

"Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i "zaopiekowanie” rodziny zawsze było Jej największą pasją. A z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi” - napisała.

Podróżniczka podkreśliła też, że to właśnie mama wspierała ją i kibicowała w realizacji wszystkich marzeń, nawet tych prawie niemożliwych, za co już zawsze będzie wdzięczna. Nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do pięknych życzeń!

d1c5dmt

Podziel się opinią

Share
d1c5dmt
d1c5dmt