Trwa ładowanie...
d436np1

Martyna Wojciechowska celebruje urodziny swojego partnera: "To musi być miłość"

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie ze swoją drugą połówką, Przemysławem Kossakowskim. Znana prezenterka telewizyjna zdecydowała się na odważną deklarację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska celebruje urodziny swojego partnera: "To musi być miłość"
Martyna Wojciechowska celebruje urodziny swojego partnera: "To musi być miłość" (ONS)
d436np1

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Spotykają się ze sobą od dwóch lat, a ich fani mocno kibicują im, by jak najszybciej się pobrali. Wojciechowska była już pięciokrotnie zaręcza, dwa razy zrezygnowała ze ślubu w ostatniej chwili. Sama określa się siebie mianem "uciekającej panny młodej".

Tym razem Wojciechowska udostępniła za pośrednictwem Instagrama wspólne zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim, pochodzące ze specjalnej sesji zdjęciowej. Szczęśliwa para zaprezentowała się dżinsowych stylizacjach, a także można zauważyć, że nie szczędzą sobie czułości. Dodatkowo znana dziennikarka opublikowała poruszający wpis.

"Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie!" - napisała.

Zamieszczona fotografia poruszyła również fanów Wojciechowskiej. Wielu z nich nie kryło swojego zachwytu.

d436np1

"Wyjątkowa para i wspaniali ludzie"

"To musi być miłośćbyć miłość": - czytamy w komentarzach.

Para dziennikarzy podróżniczych dotychczas starała się chronić swoją prywatność. Zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski, mają za sobą burzliwe związki i jak dotąd zapewniali, że nie dążą do małżeńskiej stabilizacji. Jakiś czas temu pojawiły się jednak informacje o potajemnym ślubie.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Kossakowskiego w programie "Down the Road. Zespół w trasie". Partner Wojciechowskiej mówił przed kamerą o swojej narzeczonej. Odcinek wyemitowano pod koniec marca, ale był nagrywany we wrześniu 2019 r. Tymczasem na profilu Martyny coraz częściej widać zdjęcia z obrączką na palcu. Czy to rzeczywiście pamiątka po tajnym ślubie?

d436np1

Podziel się opinią

Share
d436np1
d436np1