Trwa ładowanie...

Wojciechowska pokazała stare zdjęcie. "W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach"

Martyna Wojciechowska nie epatuje w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Teraz zrobiła jednak wyjątek i pokazała zdjęcie z czasów, gdy chodziła do liceum. Skąd ta zmiana? Okazuje się, że podróżniczka miała ku temu ważny powód.

Share
Martyna Wojciechowska wróciła wspomnieniami do czasów liceum
Martyna Wojciechowska wróciła wspomnieniami do czasów liceumŹródło: AKPA
d3h4q0o

Martyna Wojciechowska niezwykle rozsądnie działa w internecie. Choć regularnie i często publikuje wpisy na Instagramie, każdy z nich jest dokładnie przemyślany. Jej posty dotyczą głównie tematów związanych z kobietami, ekologią i podróżami. Prezenterka rzadko pozwala sobie na nieco bardziej prywatne zwierzenia, które bezpośrednio ją dotyczą. Teraz jednak zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie z czasów, gdy była uczennicą szkoły średniej.

"W liceum mężczyźni nosili mnie na rękach. Potem bywało różnie😉 Ale czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie choć 'myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam. Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że JEDYNE CO NAS W ŻYCIU OGRANICZA, TO NASZA WŁASNA WYOBRAŹNIA'" - napisała.

Jak podkreśliła, zacytowała w poście fragment wywiadu z nią samą, który "znalazł się w pamiątkowej książce z okazji 75-LECIA XXII L.O., do którego chodzili też: Magda Gessler czy Kuba Przygoński". Dodała również, że ów książkę można wylicytować w charytatywnej aukcji dla WOŚP. Skusicie się?

Martyna Wojciechowska o sytuacji kobiet w Polsce: "Może odbierzemy kobietom prawo do noszenia spodni?"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3h4q0o

Podziel się opinią

Share
d3h4q0o
d3h4q0o