ycipk-3yx87z

Martyna Wojciechowska założyła fundację. Nietypowy prezent urodzinowy

Martyna Wojciechowska podczas świętowania swoich 45. urodzin połączyła tradycję z nowoczesnością. Spotkała się z najbliższymi, a zarazem otworzyła fundację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska spełniła swoje kolejne marzenie
Martyna Wojciechowska spełniła swoje kolejne marzenie (Getty Images)
ycipk-3yx87z

Martyna Wojciechowska 28. września skończyła 45 lat. Dziennikarka jak co roku spędziła ten dzień z rodzicami, którym wielokrotnie dziękowała za wsparcie we wszystkim, co robi. Jednak tym razem ich spotkanie nie odbyło się w czterech ścianach domu, a w jednym z warszawskich klubów, gdzie ogłoszono inaugurację nowego projektu prowadzącej "Kobiety na krańcu świata".

Martyna Wojciechowska założyła fundację "UNAWEZA". Tajemnicza nazwa działalności w języku suahili oznacza "możesz". Jej celem jest zapewnienie kobietom i dzieciom dostępu do edukacji, opieki medycznej oraz realizacji ich marzeń.
Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

ycipk-3yx87z

Fundacja ma pomagać w wielu zakątkach świata. Na początek skupi się na Tanzanii, gdzie Martyna Wojciechowska ma 3 adoptowane córki. Dziennikarka nie wyklucza, że "UNAWEZA" zajmie się też podopiecznymi z Polski.

Gwiazda TVN podkreśla, że swój sukces zawdzięcza rodzicom. To oni wychowali ją w poczuciu bezpieczeństwa i wolności, którą tak bardzo sobie ceni.

"Mamo, Tato dziękuję za wasze wsparcie od najmłodszych lat, dzięki wam jestem dzisiaj tu, gdzie jestem" - napisała pod pamiątkowym zdjęciem na Instagramie.

ycipk-3yx87z
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z