Trwa ładowanie...
d1it3t4

Martyna Wojciechowska założyła fundację. Nietypowy prezent urodzinowy

Martyna Wojciechowska podczas świętowania swoich 45. urodzin połączyła tradycję z nowoczesnością. Spotkała się z najbliższymi, a zarazem otworzyła fundację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska spełniła swoje kolejne marzenie
Martyna Wojciechowska spełniła swoje kolejne marzenie (Getty Images)
d1it3t4

Martyna Wojciechowska 28. września skończyła 45 lat. Dziennikarka jak co roku spędziła ten dzień z rodzicami, którym wielokrotnie dziękowała za wsparcie we wszystkim, co robi. Jednak tym razem ich spotkanie nie odbyło się w czterech ścianach domu, a w jednym z warszawskich klubów, gdzie ogłoszono inaugurację nowego projektu prowadzącej "Kobiety na krańcu świata".

Martyna Wojciechowska założyła fundację "UNAWEZA". Tajemnicza nazwa działalności w języku suahili oznacza "możesz". Jej celem jest zapewnienie kobietom i dzieciom dostępu do edukacji, opieki medycznej oraz realizacji ich marzeń.
Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

Fundacja ma pomagać w wielu zakątkach świata. Na początek skupi się na Tanzanii, gdzie Martyna Wojciechowska ma 3 adoptowane córki. Dziennikarka nie wyklucza, że "UNAWEZA" zajmie się też podopiecznymi z Polski.

Gwiazda TVN podkreśla, że swój sukces zawdzięcza rodzicom. To oni wychowali ją w poczuciu bezpieczeństwa i wolności, którą tak bardzo sobie ceni.

"Mamo, Tato dziękuję za wasze wsparcie od najmłodszych lat, dzięki wam jestem dzisiaj tu, gdzie jestem" - napisała pod pamiątkowym zdjęciem na Instagramie.

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4