Trwa ładowanie...

Mąż Felicity Huffman poważnie zaniepokojony. Aktorka idzie do więzienia

Felicity Huffman została skazana na 14 dni więzienia. To wyrok za wręczenie łapówki pracownikowi uczelni, na której miała studiować córka aktorki. Huffman płaciła za to, by ktoś poprawił córce wyniki egzaminu. Za to w październiku trafi za kraty. Nie milkną komentarze.

Mąż Felicity Huffman poważnie zaniepokojony. Aktorka idzie do więzieniaŹródło: East News
d1waxxn
d1waxxn

Historia Felicity Huffman powinna być przestrogą dla innych rodziców - a tym bardziej dla tych znanych i majętnych. Huffman, jak już wam pisaliśmy, wręczyła łapówkę za to, by pracownik uczelni poprawił odpowiedzi córki aktorki na egzaminie decydującym o przyjęciu na studia. Huffman zapłaciła 15 tys. dolarów, bo chciała, by córka miała "równe szanse".

Sąd skazał aktorkę "Gotowych na wszystko" na 14 dni więzienia, 250 godzin prac społecznych i grzywnę w wysokości 30 tys. dolarów.

Dziennikarze "People" dotarli do osób z otoczenia aktorki. Informator twierdzi, że mąż Felicity - również znany aktor, William H. Macy - boi się o bezpieczeństwo żony i jej kondycję psychiczną. Mimo wszystko aktor cieszy się, że proces się już skończył, bo cierpiała przez to cała rodzina.

- Najlepiej wie, jak proces i wyrok wpłynęły na Felicity. Przez cały ten czas był przy niej, opiekował się nią i wspierał - opowiada informator.

d1waxxn

Zatroskanemu Williamowi nie dziwią się eksperci ds. więziennictwa. Zgodnie przyznają, że pobyt celebrytki w więzieniu może być dla niej nie tylko traumą, ale też największym upokorzeniem.

Zobacz: Jakub Małecki w Prologu: osoby z zespołem stresu pourazowego znają inny system wartości

Już teraz wokół skazania Huffman pojawiają się same sarkastyczne komentarze. Gwiazdka za kratami to powód do wielu żartów. Nie odpuszczają też amerykańscy dziennikarze, którzy pytają ekspertów i byłych więźniów o to, jak powinna zachowywać się, żeby przetrwać w więzieniu.

Dla przykładu: "People" rozmawiał z Justinem Paperny, który przed laty odsiadywał wyrok w jednym z kalifornijskich zakładów.

d1waxxn

Aktorka musi być przygotowana, że przed wejściem na blok zostanie dokładnie przeszukana. Będzie musiała rozebrać się do naga przed strażnikami. Paperny przyznaje, że to może być ogromnie upokarzające, ale wszystko zależy od człowieka, który będzie się tym zajmował.

Mężczyzna podkreśla też, że Felicity nie może gwiazdorzyć, bo więźniarki będą chciały udowodnić jej, kto naprawdę ma władzę. To tylko 2 tygodnie, więc Huffman - zdaniem eksperta - nie może pakować się w awantury. Najlepiej, jeśli wyrobi sobie rutynę. Pobudka, śniadanie, siłownia, sen.

Huffman ma zacząć odsiadkę 25 października lub kilka dni przed tym terminem. Warto dodać, że w proceder łapówkarski zamieszanych było ok. 30 innych rodziców. Wśród nich jest znana serialowa aktorka, Lori Loughlin. Niedługo i ona ma usłyszeć wyrok. Co ważne, Loughlin zapłaciła znacznie większą sumę niż Huffman (liczy się ją w setkach tysięcy dolarów!). Wszyscy czekają więc, jaka będzie decyzja sądu w tej sprawie.

d1waxxn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1waxxn