Trwa ładowanie...

Michał Piróg wątpi w oddaną przyjaźń Anny Muchy. "Pewnie wywinęłaby mi numer"

Michała Piróga łączy wieloletnia przyjaźń z Anną Muchą. Jednak tancerz ma do niej pewne zastrzeżenia.

Michał Piróg wątpi w oddaną przyjaźń Anny Muchy. "Pewnie wywinęłaby mi numer"Źródło: AKPA
d2huee3
d2huee3

Znają się od kilkunastu lat. Razem byli jurorami programu "You can dance". Choć nie raz dogryzali sobie publicznie, oboje mają zdrowy dystans do ich relacji. Anna Mucha - jak to ma w zwyczaju - lubiła sobie żartować ze znajomego.

- Z Anią się przyjaźniliśmy, potem w tej przyjaźni nastąpiła długa pauza. Spotkaliśmy się, zaczęliśmy cudowną wymianę zdań, kiedy ja jej powiedziałem, że "Ania, długo Cię nie widziałem, a co jest bardzo zabawne, bo od dłuższego czasu gdzieś się przejawiasz i ludzie mówią o Tobie do mnie", a Ania mi odpowiedziała: "Słuchaj, popatrz tyle o mnie mówią, a o Tobie nie słyszałem przez lata" - wspominał Piróg na łamach "Party".

Zobacz: Z tymi co się znają - Czesław Zabiegło

Ich relację można zatem nazwać burzliwą, ale nie brakuje w niej obopólnej sympatii.

d2huee3

- Niby kocham ją całym sercem, ale jak to w dobrym małżeństwie mieliśmy swoje wzloty i upadki. Wyszliśmy na prostą, ale jesteśmy, że tak powiem, po kuracji z psychologami - zdradził w rozmowie z “Faktem”.

Michał Piróg narzeka, że mają teraz coraz mniej okazji do wspólnych wyjść. Zrzuca to na karb rodzinnej stabilizacji Muchy.

- Gdybym wyciągnął Ankę na imprezę, to pewnie wywinęłaby mi numer i powiedziała o pierwszej w nocy, że wraca do dzieci - powiedział.

Cóż, trudno się dziwić, że 39-letnia samotna matka 2 dzieci nie stawia na pierwszym miejscu imprezowania. Ciężko to pojąć Michałowi Pirógowi, dla którego rozrywkowy tryb życia nie ma końca.

d2huee3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2huee3