Trwa ładowanie...
d46dfth

Michał Wiśniewski chce powrotu byłej żony. Świątczak ma dylemat

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak rozwodzili się w nieprzyjemnej atmosferze i na długie lata zerwali ze sobą kontakt. Ostatnio dogadali się na polu zawodowym i zaczęli wspólnie występować. Teraz Wiśniewski chce pójść o krok dalej i złożył byłej żonie propozycję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Anna Świątczak w 2008 r. Trzy lata później byli już po rozwodzie
Michał Wiśniewski i Anna Świątczak w 2008 r. Trzy lata później byli już po rozwodzie (ONS.pl)
d46dfth

Kilka miesięcy temu Michał i Ania znowu stanęli razem na scenie po latach rozłąki. Była żona Wiśniewskiego zgodziła się na występy podczas trasy koncertowej "Michał Wiśniewski akustycznie". Ale wygląda na to, że jej rola nie będzie się ograniczać do śpiewania w chórku. Pod koniec stycznia Wiśniewski pisał na Facebooku o "roszadzie w składzie muzycznym i wokalnym" w Ich Troje. I podobno zaproponował Świątczak powrót do zespołu w roli wokalistki.

Obejrzyj: "W łóżku z Oskarem". Magdalena Narożna mówi o zarobkach w branży disco polo

- Ona teraz zastanawia się: wracać czy nie. Wie, co to znaczy, wie, że praca z Michałem jest trudna. Do tego dochodzą częste wyjazdy i opieka nad dziećmi – mówi źródło "Super Expressu".

d46dfth

Przypomnijmy, że ostatnią wokalistką Ich Troje była 22-letnia Agata Buczkowska, która o rzekomym odejściu z zespołu nic nie mówi.

Anna Świątczak trafiła do życia Michała Wiśniewskiego przez zespół Ich Troje. Od 2003 roku była wokalistką grupy. Między nią a Michałem szybko zaiskrzyło również prywatnie i w 2006 roku Ania została trzecią żoną muzyka. Na świat przyszła dwójka dzieci. Szczęście nie trwało jednak długo, bo już w 2011 roku para się rozwiodła.

Świątczak po rozstaniu przeszła dogłębną przemianę. Wstąpiła do wspólnoty religijnej, nawróciła się i ponownie wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę. Wycofała się z show-biznesu, ale ostatnio zgodziła się wspierać byłego męża podczas solowych występów.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth