Trwa ładowanie...
d363l1y

Michał Wiśniewski pogodził się ze swoją trzecią żoną. Anna Świątczak znów wystąpi z nim na scenie

Rozwodzili się w mało przyjemnej atmosferze. Rozstali się na długie lata zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Teraz okazuje się, że Michał Wiśniewski i Anna Świątczak znów będą pracować razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Anna Świątczak będą razem występować
Michał Wiśniewski i Anna Świątczak będą razem występować (East News)
d363l1y

Anna Świątczak trafiła do życia Michała Wiśniewskiego przez zespół Ich Troje. Od 2003 roku była wokalistką grupy. Między nią a Michałem szybko zaiskrzyło również prywatnie i w 2006 roku Ania została trzecią żoną muzyka. Na świat przyszła dwójka dzieci. Szczęście nie trwało jednak długo, bo już w 2011 roku para się rozwiodła.

Świątczak po rozstaniu przeszła dogłębną przemianę. Wstąpiła do wspólnoty religijnej, nawróciła się i ponownie wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę. Wycofała się z show-biznesu i wydawało się, że już nigdy do niego nie wróci, a już na pewno nie u boku byłego męża.

"Fakt" donosi jednak, że Wiśniewski i Świątczak po latach pogodzili się, a Michał zaproponował Ani wspólne występy, na które ona się zgodziła. Chodzi o trasę koncertową "Michał Wiśniewski Akustycznie". Za nimi już pierwszy koncert w Lublinie. Chcielibyście ich znów zobaczyć razem?

d363l1y

Podziel się opinią

Share
d363l1y
d363l1y