ycipk-2t309g

Michał Wiśniewski pogodził się ze swoją trzecią żoną. Anna Świątczak znów wystąpi z nim na scenie

Rozwodzili się w mało przyjemnej atmosferze. Rozstali się na długie lata zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Teraz okazuje się, że Michał Wiśniewski i Anna Świątczak znów będą pracować razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Anna Świątczak będą razem występować
Michał Wiśniewski i Anna Świątczak będą razem występować (East News)
ycipk-2t309g

Anna Świątczak trafiła do życia Michała Wiśniewskiego przez zespół Ich Troje. Od 2003 roku była wokalistką grupy. Między nią a Michałem szybko zaiskrzyło również prywatnie i w 2006 roku Ania została trzecią żoną muzyka. Na świat przyszła dwójka dzieci. Szczęście nie trwało jednak długo, bo już w 2011 roku para się rozwiodła.

Świątczak po rozstaniu przeszła dogłębną przemianę. Wstąpiła do wspólnoty religijnej, nawróciła się i ponownie wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę. Wycofała się z show-biznesu i wydawało się, że już nigdy do niego nie wróci, a już na pewno nie u boku byłego męża.

"Fakt" donosi jednak, że Wiśniewski i Świątczak po latach pogodzili się, a Michał zaproponował Ani wspólne występy, na które ona się zgodziła. Chodzi o trasę koncertową "Michał Wiśniewski Akustycznie". Za nimi już pierwszy koncert w Lublinie. Chcielibyście ich znów zobaczyć razem?

ycipk-2t309g
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2t309g

ycipk-2t309g
ycipk-2t309g