Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski odpowiada byłej wokalistce Ich Troje

Publiczne pranie brudów i konflikty to specjalność Michała Wiśniewskiego. Czy kogoś jeszcze dziwi, że rozstanie z kolejną wokalistką zespołu Ich Troje przebiega w takiej atmosferze?

Share
Michał Wiśniewski odpowiada byłej wokalistce Ich TrojeŹródło: East News
drlnxcu

Informacja, że Ania Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego i była wokalistka Ich Troje wraca do grania z zespołem, była cudowną wiadomością dla fanów artystki i grupy. Gorszą dla aktualnej wokalistki zespołu Agaty Buczkowskiej...

Kilka dni temu Michał Wiśniewski w nagraniu na YouTubie stwierdził, że Agata Buczkowska jest osobą nieobliczalną. Poruszyło to byłą członkinię Ich Troje, która ustosunkowała się do słów dawnego kolegi z zespołu za pośrednictwem Instagrama.

- Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego. (...) Zostało mi zarzucone to, że się nie angażuję w zespół. Przyjęłam to do wiadomości i skupiłam się na sobie - dodała.

drlnxcu

Oczywiście Wiśniewski nie mógł pozwolić, by ostatnio słowo należało do kogoś innego, więc ruszył na Facebooka, gdzie opublikował oświadczenie.

"Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. (...) Nieobliczalne, czytaj nieprzewidywalne, zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie." - napisał lider Ich Troje.

Korzystając z okazji, powitał w zespole Anię Świątczak i życzył jej wszystkiego najlepszego. Potwierdził również, że w cały konflikt z była wokalistką zaangażowali się już prawnicy. Pozostaje nam śledzić bieg wydarzeń.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
drlnxcu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drlnxcu
drlnxcu